Keresés

Aktív témák

  • morzsol

    aktív tag

    válasz Keitaro #37 üzenetére

    Kicsit az is a baj, hogy minden hardverre költött pénzt ablakon való kidobásnak érzek. Úgyhogy valóban ''értéket'' próbálna nézni az ember... És ugyan minden fokozható, - mert a következő ezer évben is fognak folyamatosan venni készülékeket az emberek - mégis bizonyos dolgokban végre kezjük elérni, a realitások felső határát. Régóta van már 24 bites video kártya pl. Én még amigával tipródtam 4096 színben, és az már valódi csoda volt... A DX3D nem nagyon hat meg, mert szofveresen sokkal jobb (persze végtelenszer lassabb) algorimusok vannak. Szóval a vga nálam elérte a végét! Ilyen egy 3200dpi-s lapszkener, és egy 19''-os monitor is (in my eyes).

    De arra is gondoltam, hogy most veszek egy 17-eset, azzal kihúzom 3 évig, akkor veszek 19-est, pénzben kb. ott vagyok (talán), de ''jó'' monitorom volt végig. Szóval lehet sakkozni.

    Meg nem csak számtech van. Nekem foto, meg hifi... Pont mint egy 20. század végi hülye buzinak... Ilyenkor elszégyelem magam. És hol maradnak a szellemtudományok? (Az meg mi.) 10 éve könyvesboltba jártam rendszeresen. Most meg a mediamarktba... Rossz csere.

    Lemérik, hány kiló egy hattyú...

Aktív témák