Keresés

Aktív témák

  • DonLeo

    senior tag

    válasz Lui Kang #47 üzenetére

    Hát igen érdemesebb lenne dvi-vel használni.

    ''Video-lejátszásnál - még nem tudtam DVD-vel kipróbálni, de - Xvid-et nagyon rondán jeleníti meg. 60Hz-en az egész kép világosan vibrál. 75Hz-en ok, de nem mossa el valahogy a kódolást... Ezt még tesztelem... ''

    Nekem nem vibrálnak az xvid-ek, divx-ek. (Dvi-vel 60hz-en használom)
    Nem lehet, hogy az az xvid hibás?


    - Érzékeny a hálózati (220) tranziensekre, a konyhában ha megy a villanytűzhely, vagy a mikró, akkor beremeg a kép felső része, picit felül hullámzik. Ez a XXI. században elég csúnya dolog.

    Ilyet sem tapasztaltam, bár nekem nincs a környékén mikró, meg villanytűzhely sem, mivel a moncsi a szobámban van a mikró meg a konyhában :DDD

    ''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

  • LordX

    veterán

    válasz Lui Kang #47 üzenetére

    Hali..

    - Érzékeny a hálózati (220) tranziensekre, a konyhában ha megy a villanytűzhely, vagy a mikró, akkor beremeg a kép felső része, picit felül hullámzik. Ez a XXI. században elég csúnya dolog. ''

    Naszóval. Ez nem a monitor hibája. A lakásotok elektromos rendszere szar. Sajnos ezt nagyon el szokták hanagolni, az én vinyóm sem ment volna szét, ha az albérletben a föld be lett volna kötve valahova...

    2 megoldás:
    1: szedjétek szét a lakást, huzalozzátok újra profi módon az egészet, azt jó lesz :):):)
    2: szerezz egy aktív szünetmentest (kb. annyiba fog kerülni, mint a monitor..), azon semmilyen tranziens nem jut át (mert a hálózatot csak aksi töltésre használja, egyébként aksiról megy a rákapcsolt gép)

    Bíztató, mi?

Aktív témák