Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz kymco #18587 üzenetére

    Jó következtetéseket vontam le csak te nem értelmezted megfelelőképpen az általam leírtakat. Azt írtam hogy 99%-ban keresztény lesz, ha vallásos. Tehát nem másik vallást választ magának ha igénye van egy mankóra, hisz készen kap egyet helyben. Ha nincs igénye akkor meg egy pap gyereke is lehet ateista.
    Ez a muszlimoknál is ugyanígy van csak ott sokkal szigorúbban veszik a vallást. Ott nem olyan egyszerű ateistának lenni mert minimum kiközösítés jár érte. Ezért még a nem vallásosak is inkább úgy tesznek mintha azok volnának.

    "Amennyiben tényként állítasz dolgokat, amik nem igazak vagy erősen vitathatók, akkor elvárás szvsz, hogy ezek mögött tények és ne sztereotípiák legyenek."
    Szerintem ilyesmi nem történt. Vitathatónak is max csak egy vallásos ember nevezheti a hozzászólásaimat.

    Olyasmikkel vádolsz amiknek nincs alapjuk. Megpróbálod tényként beállítani őket, de hol vannak a bizonyítékok?

    Annyira ismerem a Bibliát hogy vitatkozni tudjak róla. És ha tévedek vagy nem tudok valamit akkor te, mint a Biblia szakavatott ismerője ki tudsz javítani. Ellenben erre még nem nagyon volt szükség mert a viták olyan dolgokról szóltak amikről én is tudom hogy részei a keresztény vallásnak.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák