Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Vistaboy #35 üzenetére

    Viszont ha a végelszámolásnál újra negatívan fog számítani

    De hisz mar el lett mondva, hogy nem szamitott negativan ha nem multiztal - a multi csak konnyitett ha szantal ra idot, nem ertem miert faj ez ennyire. Mas jatekok "jo" befejezesenek megnyitasa tobb vegigjatszast vagy eldugott targyak megtalalasat igenyli, gondolom akkor ezeket is bojkottalod.

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Diopapa #53 üzenetére

    Az általános hörgést meg tényleg nem értem, de rengeteg helyen olvasom, hallom, szóval biztos bennem van a hiba

    Szerintem sem volt semi komolyabb gond a befejezessel, a problema az emberekkel van, akik ezredszerre is ujra akartak hallani ugyanazt a sztorit, mert tul sok volt a hollywoodi szirup es mast nem birnak befogadni.A tobbseg valoszinuleg valami ilyesmit vart, es mivel nem kapta meg kitort a vilag legrohejesebb nethisztije.

    @.b #52

    Ezt így gondolja szerintem minden rajongó, elég ha csak itt elolvasod a felettem lévő hozzászólást, vagy akár a prohrdveres vagy bármelyik tesztet a világon

    Orulok, hogy hosszabokted a vilag osszes tesztjet, mar azt hittem te is azt hiszed, hogy ez a forum a vilag kozepe es ezert tokeletesen reprezentativ - mint ahogy itt sajnos nagyon sokan. Na persze ettol talan meg nevetsegesebb a kijelentes, csak tucatjaval talal a gugli cikkeket, amik konkretan vedik a befejezest - mert ugy tunik manapsag mar erre szukseg van, az keveseket erdekel, hogy befejezes minosege ide vagy oda, az ME3 az utobbi sok ev egyik legkimagaslo sci-fi shooter-rpg-je. Az smafu, nah de nem tetszett a befejezes, na azon lehet porogni evekig.

    [ Szerkesztve ]

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Polllen #56 üzenetére

    Sajnalom, hogy nem tartod eleg intelligensnek, ettol fuggetlenul nem tervezek vitatkozni olyan kormonfont ervekkel, minthogy nem volt eleg epikus, bruhuhu. Egyebkent is, ez mar annyiszor lefutott kor, hogy nincs is hozza kedvem - de gondolta ha mar erre jarok, bedobok egy +1-et meg egy ejnyet, hogy az interneten valaki mar megint a kozhiedelemmel probal ervelni.

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Polllen #58 üzenetére

    Perszehogy nem, nem is mondtam ilyet, azt ugyanis az a kollega irta, akinek a hsz-ere eredetileg reagaltam abban a postban amiert te szamon kerted rajtam, hogy miert nem fejtem ki rendesen a velemenyem - csak utolag tudattam az okat. A sztori vedesehez tovabbra sincs semmi ingerem, ezert nincs es nem is volt semmifele hozzafuznivalom a te okfejtesedhez. Remelem most mar vilagos.

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Vistaboy #71 üzenetére

    Szóval mindegy, ki mit gondol, aki akkor megvette és végigjátszotta, az pofáncsapva érezte magát.

    Marmint megkerdezted mindtol, vagy honnet veszed ezt az ostobasagot? Egyebkent gratula, meg jo hogy nem az egesz emberiseg neveben probalod hirdetni az iget es megmondani a tutit.

    #79: latom atjutott a lenyeg, csak igy tovabb :U

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Vistaboy #83 üzenetére

    Aki ezt nem érezte, aki szerint jó volt az eredeti (Hangsúlyozom: AZ EREDETI!) befejezés, az biztos nem úgy vitte végig a játékot, hogy figyelt a történetre és megismerte a szereplőket.

    Miert lenne biztos? Mert neked nem tetszett?
    Nem azon van a hangsuly, hogy nekem mi es miert (nem) tetszett, hanem az arrogans kijelentesen, hogy ha nekem nem tetszik, akkor senkinek sem. Egyebkent ha mar igy rakerdeztel: igen, minden reszt pepecselve jatszottam vegig (valoszinuleg nem csinaltam meg az osszes lehetseges kuldtest, de nem is ertem miert kell pont ezt fuggvenybe allitani azzal, hogy mennyire tetszett vagy sem a befejezes - de szerintem te sem), mert tetszett es lekotott az univerzum, a bovitett befejezest meg csak nem is lattam, az eredetivel pedig nem volt semmi kulonosebb problemam - meg ha nem is csinaltam magam ala a gyonyortol (ez igy van a jatekok 99%-aval) de vegkepp nem ereztem kesztetest, hogy ezert peticiokat kellene alairnom. Szoval ennyit a teoriadrol.

    Persze, nyilván nem gondolta minden Mass Effect-játékos, hogy rossz a játék vége, hiszen nem vagyunk egyformák. Viszont ha lényegesen több lett volna azoknak a száma, akik ezt a nézőpontot osztották (...)

    De itt mar megint mast mondasz; meg egy hsz-en belul sem birsz kovetkezetes maradni. Igen, konnyen lehet feltetelezni, hogy tobben vannak akiknek nem tetszett - persze amig nem hozol rola egy statisztikat, addig ez is csak egy feltetelezes, az elegedetlenkedok amugy is mindig hangosabbak - de te kategorikusan kijelentetted, hogy _senkinek_ sem tetszett, aki rajongo. Nem azzal van a gond, hogy leirod a velemenyed, azzal van a gond, mikor azt globalis tenykent probalod kozvetiteni, mikozben az alatamasztasara nincs semi masod csak a kedvenc pszeudo-erved, a szerintem.

  • #08052480

    törölt tag

    válasz b. #86 üzenetére

    Ezen pörögsz, hogy nekünk nem tetszett valami

    Anyam borogass :U
    Mivel mar masodszor veted el fenyevekkel a mondandom lenyeget, azt kell felteteleznem, hogy veletlenul nyomtal a valaszra es valaki massal probalsz kommunikalni. Megiscsak valoszinubb minthogy par mondatod masodszor sem sikerul legalabb nyomokban ertelmezned.

  • #08052480

    törölt tag

    válasz b. #92 üzenetére

    Csak úgy mint neked a a ME történetét

    Hm? Kerlek idezd mar, mibol sikerult barmit is leszurnod arrrol, hogy mennyire ertettem meg a tortenetet? Semmit nem mondtam rola azon kivul, hogy nem tortem ossze lelkileg a befejezes lattan. Ebbol egyenesen kovetkezik, hogy nem ertettem a tortenetet? Mondj meg ilyen okosakat, kerlek.

    mert fontosabbnak tartottad inkább 5 mondatban leírni a személyeskedésid

    Idezd mar legyszives az 5 mondatos szemelyekedeseimet is, mert azokat sem talalom. Talan vegul igazam lesz, es tenyleg valaki massal beszelgetsz.

    Mindenki megértette, hogy a remek harcrendszer és a remek ürscifi és az évtized játéka.és a játékmenet miatt minek pörgünk a befejezésen.

    Mondom en, hogy gozod sincs arrol mit irtam, csak daralod a magadet, ahelyett, hogy ertelmezni probalnad a hsz-eket. Magasrol teszek ra, kinek mi tetszett az ME3-ban vagy, hogy szerinted mi volt benne gyenge es mi nem. Az egyetlen oka amiert reagaltam a te es Vistaboy hozzaszolasara az a tragikus ervelesi technika, amikoris a sajat es/vagy az ismeretsegi korod velemenye alapjan probalsz tenyeket krealni. Hogy megertsd, itt vannak az inkriminalt reszek:

    Ezt így gondolja szerintem minden rajongó, elég ha csak itt elolvasod a felettem lévő hozzászólást(..) a'la b.

    Aki ezt nem érezte, aki szerint jó volt az eredeti (Hangsúlyozom: AZ EREDETI!) befejezés, az biztos nem úgy vitte végig a játékot, hogy figyelt a történetre és megismerte a szereplőket. by Vistaboy

    Minden mas csak az ertetlenkedesetek kovetkezmenye. Eszem agaban sincs a tortenetrol vagy a jatekmenet milyensegerol vitatkozni (ezt is leirtam mar). Annyit probaltam midnkettotoknek elmondani, hogy argument invalid, csak ez nem jutott at a szuron. Ehelyett valami felrecsuszott logika alapjan levezetitek, hogy nem ertettem a sztorit meg nem foglalkoztam eleget a szereplokkel es a reszletekkel. Formalis logika at it's best, ugye - vagy annak a tokeletes hianya.

    Azt nem értem hogy neked tulajdonképpen mi a problémád?

    Remelem most mar vilagos

    [ Szerkesztve ]

  • #08052480

    törölt tag

    válasz b. #96 üzenetére

    Hajaj, te aztan menthetetlen vagy. Leirom, hogy nem a tortenetrol vitatkozom, erre irsz rola egy vazlatot es szamon kered, hogy miert kerdojelezem meg a helyesseget.
    Nem tudom szajbargosabban mar megfogalmazni a lenyeget, ugyhogy nem is probalkozom, szemmel lathatoan nincs ertelme - te ugyis tovabb vitatkozol egy fiktiv partnerrel, mikozben nekem cimzed a hsz-eket. Na persze azt nem felejted el hozzatenni, hogy amit en irok az szarkupac, mikozben eddig egyetlenegyszer sem voltal kepes erdemben reaglani arra amit irtam - mivel egyszer sem sikerult megertened.
    Ja es szemelyeskedem - mutass csak egyetlen peldat is arra, hogy szemelyeskedem.
    Na meg persze nezz utana az idezes fogalmanak, latom az sem megy :U

    [ Szerkesztve ]

  • #08052480

    törölt tag

    válasz b. #99 üzenetére

    De ertsd mar meg kerlek, hogy engem nem erdekel ki miert kritizalja a tortenetet. Engem nem erdekel a tortenet, nem arrol beszeltem. Arrol beszelek,

    1) kijelented azt, hogy A (teljesen lenyegtelen, hogy mi az az A, az ME3 befejezese, a papa gyerekei vagy barmi mas)
    2) hogy bizonyitsd A helyesseget, Te a kozhiedelemre hivatkozol (minthogy a forumon sokan ezt gondoljak, minden cikk amit eletemben olvastam ezt irja, stb stb...)
    Az ugyanis nem bizonyit semmit azon kivul, hogy azok a szemelyek igy gondoljak, akikre hivatkozol - ami nyilvanvaloan nem egy objektiv erv. Pont ezert nem allithatsz olyat, hogy minden rajongo igy gondolja, mert nincs ra semmifele bizonyitekod. Te mondjuk pont nem allitottad, csak leirtal egy felvetest (Vistaboy allitott), de az meg ugyanugy hibas.

  • #08052480

    törölt tag

    válasz b. #102 üzenetére

    Nekem nem ugy tunik, hogy erted, mert meg mindig jossz a kozvelemeny-kutatasokkal es a kijelenteseiddel, amik tenyek. Lehet, hogy x kijelentesedbol (x-1) teny volt, de en vegig arrol az 1-rol beszeltem amikor probaltal altalanositani. Arra reagaltam eredetileg, es arra hivatkoztam vegig (pont az, amit mar tobbszor is beideztem). Ez nem a ME-rol szolt (annak ellenere, hogy az elejen hozza is tettem, hogy nem tartom fair-nek, hogy tulzasba van veve a lezarason valo lovaglas a minosegi reszek elismeresenek rovasara; a hsz celja nem ez volt, ahogy azt mar nagyon sokszor leirtam), hanem az ilyen erveles helytelensegerol.

    [ Szerkesztve ]

  • #08052480

    törölt tag

    válasz b. #105 üzenetére

    Nah, orulok, hogy vegre tisztaztuk. Amit utoljara beideztel, az pont az amirol a #103-ban irok es arra probaltam ravilagitani, hogy hivatkozhatsz millio cikkre egy altalanos kijelentes helyessegenek alatamasztasara, ha konnyen talasz egy rakas masikat amik az ellenkezojet fogjak mondani, igy minden csak a mintavetelezo kozeg kivalasztasan mulik (meg ha az eloszlas ebben az esetben nem is feltetlenul normalis)

Új hozzászólás Aktív témák