Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    válasz b. #92 üzenetére

    Csak úgy mint neked a a ME történetét

    Hm? Kerlek idezd mar, mibol sikerult barmit is leszurnod arrrol, hogy mennyire ertettem meg a tortenetet? Semmit nem mondtam rola azon kivul, hogy nem tortem ossze lelkileg a befejezes lattan. Ebbol egyenesen kovetkezik, hogy nem ertettem a tortenetet? Mondj meg ilyen okosakat, kerlek.

    mert fontosabbnak tartottad inkább 5 mondatban leírni a személyeskedésid

    Idezd mar legyszives az 5 mondatos szemelyekedeseimet is, mert azokat sem talalom. Talan vegul igazam lesz, es tenyleg valaki massal beszelgetsz.

    Mindenki megértette, hogy a remek harcrendszer és a remek ürscifi és az évtized játéka.és a játékmenet miatt minek pörgünk a befejezésen.

    Mondom en, hogy gozod sincs arrol mit irtam, csak daralod a magadet, ahelyett, hogy ertelmezni probalnad a hsz-eket. Magasrol teszek ra, kinek mi tetszett az ME3-ban vagy, hogy szerinted mi volt benne gyenge es mi nem. Az egyetlen oka amiert reagaltam a te es Vistaboy hozzaszolasara az a tragikus ervelesi technika, amikoris a sajat es/vagy az ismeretsegi korod velemenye alapjan probalsz tenyeket krealni. Hogy megertsd, itt vannak az inkriminalt reszek:

    Ezt így gondolja szerintem minden rajongó, elég ha csak itt elolvasod a felettem lévő hozzászólást(..) a'la b.

    Aki ezt nem érezte, aki szerint jó volt az eredeti (Hangsúlyozom: AZ EREDETI!) befejezés, az biztos nem úgy vitte végig a játékot, hogy figyelt a történetre és megismerte a szereplőket. by Vistaboy

    Minden mas csak az ertetlenkedesetek kovetkezmenye. Eszem agaban sincs a tortenetrol vagy a jatekmenet milyensegerol vitatkozni (ezt is leirtam mar). Annyit probaltam midnkettotoknek elmondani, hogy argument invalid, csak ez nem jutott at a szuron. Ehelyett valami felrecsuszott logika alapjan levezetitek, hogy nem ertettem a sztorit meg nem foglalkoztam eleget a szereplokkel es a reszletekkel. Formalis logika at it's best, ugye - vagy annak a tokeletes hianya.

    Azt nem értem hogy neked tulajdonképpen mi a problémád?

    Remelem most mar vilagos

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák