Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz #08052480 #55 üzenetére

    Nem túl intelligens dolog egy felvetésnél nem magával a felvetéssel foglalkozni, hanem a megfogalmazókat minősíteni nyíltan/burkoltan... :) És az a röhejes, hogy 10-ből 9 ember ezt teszi, ha valakinek nem tetszik az ME3 vége, nem pedig megpróbálja elmagyarázni szerinte miért jó.

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • b.

    félisten

    válasz #08052480 #55 üzenetére

    Nem nagyon értem a lázongásod okát. Konkrétan ha az ember nem így gondolná, hogy az utóbbi évek egyik legkimagaslóbb játéka volna, akkor pont lesz@rná a befejezést.
    Véleményem meg had legyen róla, ha már évekig az egyik kedvenc játékom volt és elolvastam minden hozzá kapcsolódó irodalmat, amit csak találtam. Az hogy egy játék jó shooter nem érdekel. Az sem, hogy egy játék jó RPG.
    Az viszont igen , hogy jó legyen a történet,( bevezetés-tárgyalás- befejezés) amivel játszok és ebből a 3 összetevőből 1 elbukott a vizsgán. Az, hogy én ezen pörgök és még jó pár rajongó, hadd legyen a mi gondunk és az is, ha én úgy gondolom, hogy nekem a prohardveres tesztek a mérvadóak. ( még ha ez nem is teljesen igaz.) 30 év játéktapasztalattal ( igen , én még ZX spectrumon kezdtem ) meg tudom ítélni magam is ,hogy egy játék és annak történetet ( aminek része a befejezés is ) jó e számomra .
    Részemről lezárnám ezt a befejezés körüli vergődést, várjuk az új részt szeretettel.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák