Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz #08052480 #100 üzenetére

    Ok értem a problémádat Biztos , hogy nem lehet objektív úgy ahogy leírtad, hogy hivatkozunk egy másik személyre és cikkre, Ami itt mérvadó lehet az az, hogy kiadtak egy DLC-t ami biztos vagyok benne, hogy nem 2 ember miatt csinálták..De ha itt visszaolvasol volt kb 10 hozzászóló, amiből legalább 5 ezt hozta fel az ME3 problémájának. Ez csak egy kis közvélemény kutatás, de gamekapocs cikk amit belinkeltem pl 12 % -ot ír arra, akik elégedettek voltak a játék végével.. Ez nem közhiedelem, hisz csak itt olvass vissza, volt 5 ember aki végigtolta és kiakadt a végén. Már ez az arány is túlmutat azon hogy mi csak a hasunkra ütöttünk és leszóljuk az amúgy kiváló játékot.Az általánosítás valóban nem ok,, de nem lehet számszerűsíteni hogy hány embernek tetszik, hánynak nem. Amiket én leírtam azok a saját problémáim a játékkal, nem általánosítok, de a tények tények maradnak akkor is, ha csak én írom le vagy több száz másik oldal vagy rajongó, nem változtat a sztori hibáin ami nem számadatoktól függ.Telóról nehéz idézőjelet meg bekezdéseket szerkeszteni, ezért egybefügg sajnos a szöveg.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák