Új hozzászólás Aktív témák

  • Istv@n

    aktív tag

    válasz cantus #328 üzenetére

    Hello!

    1. Ezzel úgy rémlik, hogy csak az első generációs WD Green lemezeknél volt gond, ugyan nem olvastam utána, de én a saját red-emmel nem csináltam semmit....

    2. 1 mappát ütemezetten szinkronizálsz a két lemez között. E mellett egy 3. helyre is mented időszakosan az adataidat. Otthonra talán ennyi elég. Raid-et én sem használnék a két teljes lemezen.

    3. Torrentre transmission, a távoli filmnézésre a zyxel saját felhője, amihez van mobilos alkalmazás is. Ha dropbox szerű privát felhőt szeretnél, akkor esetleg az owncloud. Ez nagy vonalakban ugyan az mint a dropbox, csak saját tárolással.

    4. Az internet sebesség elég, feltéve, hogy nem bd50 rip-eket akarsz nézni. Meg persze az ellen oldali sávszélesség is számít.

    5. A torrent seedelés miatt nem hátrány ha non stop megy, ha nincs forgalom, akkor lekapcsoltathatod a lemezeket is akár. A fogyasztása ebben az állapotban kb 10W... Van ugyan ütemezett ki-be kapcsolás is, de én senkit nem ismerek aki így használná.

    6. Minimális hangja van. Meg persze a lemezek is hallatszanak, ha csend van az adott helyen. Ha abban a szobában van, ahol alszol, mindenképp tedd valami zajcsillapító dologra.

Új hozzászólás Aktív témák