Új hozzászólás Aktív témák

  • sto1911

    veterán

    válasz tlac #14929 üzenetére

    Nekem mar volt hasonlo supportos elmenyem, egy ebresztovel, valami volt vele, nehany levelet valtottunk, aztan abbamaradt.

    Mar tegnap este megtalaltuk a megoldast, csak lsuta voltam begepelni :))
    A megoldasok:

    - a Gmail unread count-nak az volt a baja, hogy az IMAP le volt tiltva a Gmail beallitasokban. Bekapcsoltam, megy szepen.

    - a Contacts tile meg ugy mukodik, hogy betolt 12 db contact kepet, azt animalgatja, majd amikor kifogy beloluk, akkor egy processt meghiv a hatterben, hogy toltson be ujabb 12-t. Es ez a hatterprocessz a legalacsonyabb prioritasu, hogy nehogy visszafogja a launcher smoothnesst (ezt o irta, mondam is neki, hogy nagyon helyesen all a dolgokhoz :D ). Emiatt viszont nekem majd egy percig tok ures volt a tile, gondoltam megemlitem neki.

    Es ami meg tortent: 3 vagy 4 modositott telepitot kuldott mailben, hogy probaljam ki, logoljunk stb. Pl. kuldott egy olyan forditast, amiben a background loader prioja nem volt csokkentve, igy csak 3-4 mp uresseg volt, meg neha szaggatas.

    Ugyhogy ment az 5 csillag a Marketen, ilyen supportot ritkan lat az ember. Vagy csak szerencsem volt :)

Új hozzászólás Aktív témák