Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    Topikgazda

    válasz djpundro #3898 üzenetére

    Ha megint kezded a hőbörgést nem biztos, hogy nem véglegesen leszel kitiltva. Én nem tudlak szabályozni csak az off vagy a törlés funkcióval.
    Más, privátban megírtam minden lehetőséget amit ismerek, hogy elérd a zdmc-ben a sorozatok beolvasássást.
    25 órával ezelőtt válaszoltam 4.4 levél váltásunk volt de nem válaszoltál vissza, hogy sikerűlt-e avalami?
    Meg azt is megírtam, - hol vannak az okosok ? -hogy ez KODI téma és ott kérjél segítséget mivel a ZDMC egy KODI fork.
    Most kikölcsönzöm az ominózus sorozat 1 évadját és megnézem, hogy mit csinál az én általam beállított ZDMC.
    De mint látom magadnak sem tudtál segíteni pedig eddig akinek elküldtem a csomagot azoknak sikerült megoldani a beolvasást.
    Ui Egy kérdés még felmerült bennem. Egy mappában van az összes sorozat? mert ha ülön mappában vannak akkor szokott össze zavarodni vagyis beolvassa az egyiket és elfelejti a másikat.
    Kell csinálni egy : The Walking Dead (2010) mappát és abba bemásolni az egészet és a többit is abba kikérni.

    [ Szerkesztve ]

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák