Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz Polllen #6648 üzenetére

    Köszi, ismerem a roont, használtam 2x3 hónapig. Van előnye valóban: kényelmes, jók az ajánlatok, klassz a felület, és úgy emlékszem, jól is szólt. Csak néhány hátrány: nincs tidal connect ;] , nem lehet szerkeszteni a tidal listákat (legalábbis a roon 1.7 nem tudta ezt, pedig alapvető funkció, heti 1-2 alkalommal használnánk a kisfiammal), nincs folder play, drága, és kell hozzá egy szerver. Utóbbival nem lenne gond, ha elfutna a nasomon, de a nas sajnos gyenge hozzá, pc-t ezért nem fogom bekapcsolva tartani, és még egy kütyüt már nem bír ki a nappali, akkor sem, ha az egy nuc. Egy adekvát nas meg lenne egy bő százas.

    A tidal connect 99%-ban lefedi a hálózati lejátszással kapcsolatos igényeinket. Egy szoftver elég, lehet szerkeszteni appon belül a listákat, kényelmes, ingyen van, és jelenleg ennyi elég. Ráadásul az audiophonics raspdac, amit utóbb lőttem, pydpipert telepítve kiírja a számcímeket, ami szintén valami, ami eddig hiányzott. Virágozzék minden virág, éljen a roon (is), de nálam egyelőre marad ez a vonal. Nekem bőségesen elég lenne egy tidal connect végpont, dlna támogatással, és azzal, ha sikerülne a raspdac kijelzőjére kitenni a számcímeket. Megpróbálom megoldani a lényeget rpi alapon.

Új hozzászólás Aktív témák