Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    Sziasztok,

    Szeretném Veletek áttárgyalni, állhat-e következő igények mentén a következő setup:
    - multiroom megoldás kellene, ahol APP-on tapicskolva a telón lehet megmondani nappali / háló zónáknak, hogy melyik mikor mit játsszon. Mindkét helyen megy ugyanaz, és mikor gazdi befekszik az ágyikóba, nappalit lelőhesse telefonról, míg ágyban még kicsit hallgatózik, végül onnan is lelövi és csend, rendszer off, aluka.

    - nappalit DSP-znénk, hálót nem feltétlen (de benne van a pakliban). Mik a tapasztalatok a miniDSP-vel ? (Aki már dolgozott vele). A teljesen digital megoldására lőnék, RPi -> usb-n miniDSP -> SPDIF-en külső DAC -> erősítő(k).

    - Volumio Roon plugin-el már ment nálam Pi-n, beváltnak tűnik, de hangerőt nem tudom, lehet-e állítani rajta. Két Pi-re gondoltam, egyik a Core lenne, másik a hálónak a lejátszója.

    - azt hiszem, ennyi is hirtelen. Van bármi, amit máshogy csinálnátok ?
    (DSD nem érdekes, PCM bőven elég 24/96-ban).

    Még valami normálisabb RPi4 házat keresek, aminek kicsit is hifi szaga van, ez a rengeteg műanyag csoda nem az én kenyerem. Tipp erre esetleg ? :R

    Ui.: 1 sub már van, RCA-t is fogad ("low input") és a hangszóróktól direkt kábelt is ("high input").

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák