Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geotigris9

    tag

    Sziasztok!

    A következő történik: Elindítom a YT videót rögtön tölti is be rendesen a videót (a betöltés bőven az aktuális lejátszási ponton túl jár mindig) és elkezdi lejátszani. Aztán időnként nem minden videónál (ennél pl. jelentkezett Videó) szóval az van megy a videó és pl. a közepén negál/megakad a videó és mintha "frissülne" a videó oldala aztán automatikusan folytatódik onnan ahol abba maradt éppen a lejátszás az akadás/frissülésnél. Na ez most mi a fenétől lehet ? Eddig régebben meg eggyébként nem tapasztaltam ilyesmit egy - két hete jelentkezik ez a jelenség videók alatt, nem mindig és nem minden videónál úgy fest teljesen rendszertelen, valamint változó darabszámban a videó alatt. (Win. 7 64x , FireFox v. 49.02. , 10 M DSL net kábelesen csatlakozva hozzá 8/1,7 GB RAM és 250/39,4 GB szabad hely a rendszernek a merevlemezen) Használok még reklám blokkolókat is jó pár éve, nem voltak módosítgatva mostanában, nem tudom sem hardveres sem szoftveres változtatáshoz kötni a jelenség okát. (Ami nem zárhatja ki. persze.)

    Most már megelégeltem a dolgot és szeretnék a végére járni. :F

    Valakinek hasonló jelenség? Mi okozhatja? Vírus esetleg?

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

  • geotigris9

    tag

    válasz VoidXs #4159 üzenetére

    Köszönöm a tippeket.

    Nekem ilyen téren ami fent van: uBlock, Adblock Plus, Adguard AdBlocker
    Valahogy az az érzésem a YT machináltak dolgokat mostanában lehet ezek végett van, hogy nem tökéletesen blokkolnak amik fent vannak nálam. Teszek próbát az ajánlottból aztán majd meglátjuk ..

    (A sima "AdBlock" -t használtam régen, csak valamiért nem szereti újabban a Firefox azért nincs most fenn. )

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

  • geotigris9

    tag

    (#4162) geotigris9 Úgy néz ki működik nem akadt meg a videó nézése.

    Más:

    Az az érdekes esetbe futottam bele ma, hogy az asztali gépen néztem egy YT videót aztán akarnám mutatni ugyan azt videót a táblagépen és ezt írja a videóra : úgy hogy inaktívan a videó betétképe látható a háttérben "A videó nem érhető el." - fehér szöveg van elölte. Valamint engedi likeolni is meg minden csak éppen nem lehet megnézni.
    Ilyet még nem tapasztaltam elölte még soha, akármi más YT videót lejátszik a táblagép csak ennél áll fen ez az eset, egyszerűen nem értem miért írja az idézőjeles szöveget és nem engedi lejátszani .. [!?]

    A kérdéses videó: [link]

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

  • geotigris9

    tag

    válasz VoidXs #4164 üzenetére

    Van egy másik tábla gép is itthon ami jelenleg nem használható, ha jó lesz azon is megnézem ha, nem felejtődik a dolog. Bár nem lényeg annyira az egész ügy, de kíváncsi vagyok. Nem hiszem, hogy letiltás lenne a felhasználó részéről.

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Új hozzászólás Aktív témák