Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #58450688

    törölt tag

    válasz sixpack89 #3288 üzenetére

    Out

    Egyszer feltettem a Gyilkos Bolygót Sean Conery-vel az pénzes lett :) de nem csak zenével tilthatnak le vizuális tartalom még durvább, pl Sony filmmel nem érdemes próbálkozni.
    Most nem keresek én sem, ezek a zene és film csatornák, ritkán élnek 2-4 hónapnál tovább, a legutolsó zenei album pl le volt lassítva, és a kis fogaskerék ikonnál lehetett felgyorsítani normal sebességre, azzal az egy videoval kerestem 40k-t mert 200 ezres megtekintése lett két hét alatt, de ez ritka. Nem is annyira illegális, mert a reklámcég attól még megkapja a pénzét a kattintások után, más kérdés, hogy akik meghallgatták, nem vették meg eredetiben (ez vitatott téma, mert amúgy sem vették volna meg :D )
    Nehéz is csinálni mert két telefonszám kell minden egyes csatornához az igazoláshoz, én is csak azért csináltam mert akkor éppen nem volt munkám sajna.
    Egyébként meg senki se féltse a Googlet nagyon rafináltak, ők akkor is megkapják a kis pénzüket ha te 3. felet kapsz akár a saját videódra is. Igazából ha minden legális lenne yt-on akkor csak macskás videók lennének fent, hang nélkül...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák