Új hozzászólás Aktív témák

  • burcz.techno

    tag

    Sziasztok!

    Látom Ti is kínlódtok YouTube-bal. Nekem is van vele némi problémám. Elmesélem kerek perec a történetet, hátha így tudtok nekem segíteni.
    Szóval... Bizonyos számú feltöltés után lehetőséget kaptam nagyobb méretű videofájlok feltöltésére. Gondolom ezzel nem mondtam újdonságot.. :) Éltem is vele és pakoltam fel szép számban ShowderKlub-os részeket és Mixeket többek örömére. Aztán egyik reggel mikor megjöttem melóbol, gondoltam kis zene hallgatás, közösségi portálok csekkolása, valamint a YouTube profil kukkolását megejtem. Érdekes kép fogadott, ha jól emlékszem valami reklamáció, szerzői jogok(?!) bla bla bla és valami kérdéssorozat hogy 'mit tölthetek fel youtube-ra'.

    Elvileg az egyik ShowderKlub-bos video megsértett valamit ezért törlésre került a videó. Innentől kezdve nem engedett 15 percnél hosszabb 'anyagok' feltöltését. Illetve, fel feltölthettem ,csak írták rá h. túl hosszú...

    Esetleg valaki járt már így?! Vagy valami ötlet, hogy hogy tudnák ismét terjedelmesebb dolgokat megosztani?! :)

    Asus M2N-E | A64 x2 5200+ 2,6Ghz | SAPPHIRE HD4670 512MB | Kingmax 2x512/800 + 2x1024/800 | SG 250GB + WD250GB + WD500GB + WD1000GB | GIGABYTE SUPERB 460 | AudiGY SE | BenQ 2200 HD 1920x1080 | Samsung 40LB530 1920x1080

Új hozzászólás Aktív témák