Új hozzászólás Aktív témák

  • #58450688

    törölt tag

    válasz z123456789 #3301 üzenetére

    Szerintem ezt olvasd el. Megértem az álláspontodat, én is hasolnó cipőben járok, lévén van zene csatornám is, és az összes videómban van zene, de!:
    Én pl photoshop képeket is készítek saját backgound-nak, ez pl itt lent a saját munkám. A csaj innen van, (imádom legszivesebben megvenném az összes képét) nem fizettem érte, mert 5k lenne pár db kép. A múltkor lenyúlták az egyik videómat, benne a saját nevem, logó mindenem, nem zavarta a srácot. Kénytelen voltam jogi útra vinni a dolgot, velem is megtehetik/megtették. Ezt a képet simán leszedheted a goggleból is ha jó szavakat irsz be kidobja a kereső. De attól még szerző jogi védelem alatt áll, és ha te az engedélyem nélkül felhasználod akkor bajba kerülhetsz. Mert az én művem ahogy a zeneszerzők is eldönthetik, illetve inkább a kiadójuk, hogy milyen kontextusban lehet használni a művüket. A legtöbb követelés a youtubeon egyébként csak 3. fél, szóval használhatod a videóidban, ahogy én is teszem, mivel nem vagyok zeneszerző is, és ha a saját zenei művemet kéne beletennem mondjuk egy TWO STEPS FROM HELL helyett hááttt. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák