Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    válasz sd6 #12865 üzenetére

    Értem, így akkor én sem áhítozom Synón a btrfs-
    re, nem is gondoltam, hogy ilyen elavult kernelt használ a Synology, azért egy ilyen volumenű cég adhatna magára annyit, hogy ilyen árrés mellett igyekszik lépést tartani a software updatekkel. Jó nyílván lehet komolyabb oka amiért nem tudnak /nem akarnak frissíteni, de lehet csak sima lustaság! A másik témához pedig annyi lenne a véleményem, hogy ha nagyon akarnák már rég építettek volna valami hardveres kulcsot a gépbe, bár ugye mindent lehet emulálni, a szoftveres authentikációhoz meg csak annyit, hogy bedobnak az Xpenology fejlesztői egy login szervert valahová a neten aztán nesze neked védelem. Mindent meg lehet oldani, talán annyi, hogy most jól érezhetően jobban ráfeküdtek a témára, kíváncsian várom mi lesz a Synology vs. Xpenology csata eredménye, az biztos, hogy hosszú, kemény háború lesz!

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • gyugyo79

    addikt

    válasz sd6 #12865 üzenetére

    Már nem minden procival szereltnél az.
    Nálam a 918+ (Még 6.1 nincs frissítve) az már
    uname -a
    Linux ******nas 4.4.15+ #15284 SMP PREEMPT Sat May 19 04:45:12 CST 2018 x86_64 GNU/Linux synology_apollolake_918+

    Bár nem néztem utána de olvastam olyan hozzászólást is ahol valaki azt pedzegette, hogy a 6.2 -től a braswell -t is át akarják rakni. Ami ugye "érintené" a Xpenosokat is. De most már biztos van olyan aki tudja ezt biztosra is (de én lusta vagyok utána keresni, hogy meglépték e a váltást vagy nem).

    De ezzel nem a btrfs mellet akarok kampányolni! Mert pld. ha Syno nem ehhez kötne alkalmazásokat akkor nálam nem lenne :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák