Új hozzászólás Aktív témák

  • ECHO2235

    aktív tag

    Old vs New
    Egy rövidebb vélemény, amit szívesen várok másoktól is, kíváncsian.
    Nos, igazából amit olvasni lehetett, mostmár saját ízlelőbimbóimmal is sikerült megtapasztalni.
    A doboz eddig se volt csúnya, az új design szerintem 10/10, elképesztően jól néz ki.
    Bárcsak ezt a doboz tartalmáról is el lehetne mondani.
    A régi szerintem egy örök kedvenc marad, örülök, hogy egy holland gyűjtő által sikerült újra innom egyet, még mindig isteni.
    Az új sajnos, a máshol olvasott tapasztalatokhoz hasonlóan viszont.. hát nem is tudom.
    Vegyes érzelmeim voltak miközben ittam.
    Az egyik pillanatban azt éreztem, hogy iható, ami igazából már messze elmarad érzés ahhoz képest, hogy a régi a kedvenc volt.
    A következő pillanatban pedig azt éreztem, hogy már már épphogy iható, ha nem is ihatatlan.
    Számomra ízre, olyan volt, mintha talán.. Hell Cola, vagy Coca energy-t innék, talán inkább utóbbi, amibe több kólás gumicukor mondjuk jó hosszú ideig "érlelődött"
    Eszméletlen gejl, valami édes mellékíze van, ami tényleg már már ihatatlanná teszi. Pedig én szeretem az édeset.
    Csalódás. Így talán azt mondanám, számomra felesleges lenne, ha vissza jönne.
    Nem tudom miért is kellett egy már bevált "receptúrán" változtatni, de szerintem ezzel az eladásokon nem javítani, hanem rontani fognak.
    Kár érte.. :(
    Mindenesetre boldog vagyok, hogy végre a gyűjteményem tagja, nem is akármilyen módon elsőnek, hiszen német apex promo verzióban 😊

Új hozzászólás Aktív témák