Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    válasz pgemil #3089 üzenetére

    Igen.
    A Yeelight YLMB05YL vezérelhető a Yeelight YLKG08YL Dimmer Light Switch-csel.
    De a házasítás életért az ajánlott verziótól.
    Előbb eszköz kapcsoló házasítás, majd utána orosz appos Mi Home.
    De működik. Ellenben néha a késleltetés feltűnő (10-12s is volt már utasítás és reakció között az appal). A kapcsoló valós időben kezeli.

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

  • KriSama

    csendes tag

    válasz pgemil #3089 üzenetére

    Sziaszok,

    Nálam is az a forgó kapcsoló vezérel már vagy 4 mi led ceiling light ot persze természetesen 43 külön kapcsoló, mellette kipróbálásra van rá távirányítom is.

    Lámpa edigitaltól, forgókapcsoló Aliról.

    Orosz app, magyar szerver.

    Se a forgókapcsoló se a távirányítót nem látni appból, mert nem is arra tervezték. Az apptól független. /Bocs a távirányítót lehet törölni appbol/

    Direkt Bluetooth kapcsolatot használ. Én párositottam már app hozzáadás előtt és után is a forgókapcsolót. De egyik esetben sem kell resetelni a lámpát. Annyit ír az útmutató, hogy a lámpa áram alá helyezés után 60s el kell párosítani a kapcsoló, ugyanúgy mint a távirányítót is. Azaz nem le kapcsolni kell hanem aramtalanitani.... Az a lényeg, hogy közvetlen a lámpára kell tenni a forgokapcsolót/távirányítót, nekem 10cm és távolságból már nem adta hozzá se a forgókapcsolót, se a távirányítót.

    Semmi delay nincs benne.

    Remélem tudtam segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák