Új hozzászólás Aktív témák

  • teptep

    tag

    válasz szoki_ #10156 üzenetére

    Pontosan ezt útáltam a Redmi telómban. Egy Anroid alkalmazás fejlesztő kirohanását olvastam, hogy a Xiaomi nem teszi közzé a MIUI rendszer alkalmazások belépési pontjait. Ezért meg kell szenvedniük az esemény vagy idővezérelt alkalmazásokkal. Javasolta a lakatot, az akkukímélő tiltást, az automatikus indítás bekapcslását és az egyebeknél engedélyezni a képernyőzáron való megjelenítést és a felugró ablakokat. És ekkor sem fog minden eseményt elkezelni. Gmail, Outlook, ... mindegyikkel belefutottam olyan helyzetbe, hogy fontos email órákon át nem volt hajlandó bejelezni! De mindez már csak a múlt! Ugyan nem váltottam telefont, de rátaláltam az Aqua-mail alkalmazásra. Nekik valahogy sikerült ráhangolódni a MIUI titkaira. Inkább elviselem a rengeteg reklámot, de legaálább 1 percen belül korrektül jelez minden levelet. Akár még fizetnék is érte pár ezrest, de annyit nem, amennyit szeretnének (13 eFt/év).

    A fent említett FairEmail-t nem teszteltem, mert a dokuja szerint a céges Exchange és ActiveSync szolgáltatásokat nem támogatja.

Új hozzászólás Aktív témák