Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemkufar

    tag

    válasz Bogczy #5715 üzenetére

    Téma off, de!
    "Vele", "Nekem", "Rá"...
    A mondat közepére így kínálja fel sok "okos" mobil a szó beírását, ám aki azt így el is fogadva beírja, az a magyar (és nem "Magyar"!) helyesírást csúfolja meg.
    Engem irritál ez, de nagyon.
    Elnézést kérek, de én még azon generáció tagja vagyok és vannak igényeim is az anyanyelvem ápolását illetően!

    [ Szerkesztve ]

    Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

  • kelly416

    veterán

    válasz Bogczy #5715 üzenetére

    A témaösszefoglaló a lap tetején van, egy pár soros szöveg és alatta egy "Összefoglaló kinyitása" című felirat rejti huncut módon a bővebb összefoglalót. De mobilnézetben ne keresd. Ott nem látszik.

    Senki nem mondta, hogy nem tud telefonálni. Azt mondta pár ember, hogy gyengébb a hangminőség, ami sok esetben szolgáltatói hibával is magyarázható részben. Illetve egy valaki mondta, hogy nem tud telefonálni, de Neki mindene elszállt, mobil, wifi, minden, úgyhogy Nála hardveres hiba lehet.

    Ha félsz a garis dolgoktól, ne külföldiából rendeld meg, vedd meg itthon olyan helyen, ahol adnak rá egy vagy két év garit. Egyet tudok, két évet fogalmam nincs, lehet-e, és hol lehet kapni rá.

    Ha kihasználod a 4/64-et szerinted, vegyél olyant, hiszen az a pár ezres már semmit nem jelent egy ekkora összegnél. Szerintem. De mint nem is oly régen leírtam, a 3/32-es (Páromé) és a 4/64-es között nem érezhető a sebességkülönbség jelen pillanatban. De mindenképpen snapdragon-ost vegyél, és figyelj oda a B20-ra, legyen benne.

    Ha megrendeled a full cover üveget, és még tokod is lesz a telefonon, akkor felteszed a tokot, az nem is engedi, hogy rosszul tedd fel az üveget. Legalábbis én még olyan tokot nem láttam a telefonra, ami nem emelkedik kicsit a kijelző fölé, és ha oda emelkedik, akkor már megadja a helyét az üvegnek. Szóval, ha a tok fent van, megtakarítod a kijelződet rendesen, lehámozod az üvegről a fóliát, ami a ragasztót takarja, felteszed az üveget a telefonodra és örömködhetsz. Ha "hagyományos" üveget teszel fel, ott már nagyobb figyelem, "szakértelem" és szerencse kell. Az első kettőt nem magyarázom, bár a szakértelem helyett elég a rutin, tehát rendelsz 10 üveget és egy tuti jó lesz belőle. :K A szerencse meg azért kell, mert az eredeti kijelző széle le van kerekítve. Az összefoglalóban láthatsz képet, pont a Páromé az, amire tökéletesen illik az az üveg, ami az enyémen ritka rondán áll. Az én telefonom üvege úgy van lekerekítve, hogy nem fekszik fel jól rá a védő üveg, nálam csak a full cover játszana, de inkább védelem nélkül használom a telót.

    Tokból is van pár link az összefoglalóban, de nincs olyan, ami mindentől megvédi a telefonod, úgyhogy vigyáznod kell rá valamennyire mindig.

Új hozzászólás Aktív témák