Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hbarnabas01

    tag

    válasz helixP #732 üzenetére

    Szerintem a "hogyan töltsek le appot mobilnettel" kérdést is meg kéne benne válaszolni, rengetegszer felmerült már.

    Nyisd meg a Letöltéseket (Eszközök mappa --> Letöltések) --> klikk a fenti három pöttyre --> Beállítások --> Letöltési korlát figyelmeztetés --> Nincs mérethatár

    Azt is érdemes lenne beleírni, hogy fizikai kiterjedéseiben nincs különbség az 1/8-as és a 2/16-os között (fóliák, üvegfóliák, tokok kompatibilisek).

    Meg még talán azt, hogy tapasztalatok alapján melyik MIUI a legstabilabb/legjobb. Ezt én nem is tudom megválaszolni, kezdetektől multit használok, azt hallottam, hogy a "stabil" annyira azért nem stabil. Gondolom, MIUIHU az ajánlott. (Meg esetleg egy pár szóval, hogy mi a különbség.)
    A 811-813 recoveryknél lehetne link a MIUI fórumra, a megfelelő recoverytelepítős topicokba + alapjaiban egy link arra a fórumra is.

    Egyébként gratula! :)

    [ Szerkesztve ]

  • Upo

    addikt

    válasz helixP #732 üzenetére

    Esetleg még bele lehetne írni, ami sokak vesszőparipája, hogy értesítő led van, multicolor, a home gomb alatt, és hogy a gomboknak nincs háttérvilágítása, de valamiféle fluoreszkáló festése lehet, mert néha szinte világít.

    Amúgy lehet, hogy érdemes lenne inkább beraknod egy blogbejegyzésbe, ott lehet bármikor szerkeszteni, amikor jónak tűnik akkor meg lehet belőle összefoglalót gyártani. De olyant is láttam már, hogy az összefoglaló egy link volt a blogbejegyzésre, akkor utólag is lehet moderátor nélkül szerkeszteni.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák