Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsmester89

    őstag

    válasz Donki Hóte #52 üzenetére

    Azt kell nézni, hogy milyen felhasználói igényeket akar kielégíteni ez az eszköz. Nekem pl. konyhába kellene egy tablet az asszonynak, hogy a filmeket/sorozatokat - esetleg recepteket pörgessen rajta, mikor kint tartózkodik.

    Alapból a gps, gsm rész nem szükséges, sőt még pár ezresért én elengedném a kamerákat is teljesen - ugyanakkor a biometrikus azonosítás hiánya szerintem is baki, mert amellett, hogy egyszerűbbé, még biztonságosabbá is tenné a használatát...
    Jelenleg pl. ez a készülék tűnik - nekem - a leginkább alkalmasnak a fentiek tükrében....várom, hogy valami normális helyen felbukkanjon a 8/256 vagy majd BF.-n lecsapok erre.
    Persze az OLED-nek én is örülnék, de emiatt nem szánnék rá 2x, 3x többet.

    A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Donki Hóte #52 üzenetére

    Igen. Lényegében egy gyerekjáték, de még annak sem jó, mert azok jobban bírják az ütődést :D Az meg ,hogy ennyiért nincs felnőtteknek való táblagép... hát sajnálatos, de akkor sem egy kiherélt, fapados valamit kellene mutogatni ajánlott plecsnivel... Ez már az a szint, ami akkor sem kellene ha lenne rá a 4+1 éves támogatottság, de természetesen az sincs! :D Kiajda a Xiaomi, lesz rajta rendesen profitja, 2 év múlva meg mehet ez is a levesbe... ezt csinálják az egész piacon, most majd a 13-asnál bevezetik a 4+1-es modellt, mert a SAMSUNG rákényszerítette őket.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák