Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz trance89 #3213 üzenetére

    Na pont erre gondoltam.
    Ha 1200 a linksebesség (mint nálam), akkor az 1000-es netet kitekeri.
    Volt telefonon valami konkurens hálózat szkennelés, wifi térerős- csatornás app feltéve, és el lett téve a saját routered egy totál szabad csatira? Gondolom nem, szóval így semmire se megyünk... Arról van leírás, hogy a global és a kínai auto csatornán melyik csatikon megy? Tudjuk esetleg, melyik fw-rel mekkora volt a kimenő teljesítmény? Mert teljesen nyilvánvaló, hogy nem azonos tlejesítményen, csatikon mennek,és az is, hogy nálad sem azonoson mentek a teszt alatt.
    100x átbeszéltünk már, hszen rengetegen jönnek ide jó routert keresve, hogy mindaddig, amíg a másik eszköz és a router között használt épp aktuálisan használt csatorna telítettsége nem ismert, teljesen feleslegesen kezdjük el a hibát a routerbek, a kábelben, vagy bármi másban keresgélni. A router sebességekre panaszkodók 99.9%-a panelben él, ahol az interferencia miatt a saját eszközük gyengén muzsikál, meg ellene keresni azt a szabad csatit, amin a legjobb a vétel, és úgy használni, mérni, de az, hogy ezt a userek nem teszik meg, az nem a routzer gyártójának, és a fw megalkotójának a hibája.

    Mint írtam, semmi sem garantálja, hogy két firmware azonos csatin kezd el sugározni, azaz amíg nem tudjuk, hogy mindezek megegyeztek-e, egzaktnak se nevezhetjük a két mérést, ezzel így nem lehet mit kezdeni.

    És akkor még egy, ha a te kínaid jobb sebességet produkál, akkor az én kínaim miért tud még 50%-kal jobb értéket produkálni, mint a te kínaid? :D Mert akkor az a fw-t kell feltenni, amivel én mértem, mert az még a tiedre fejel 330-at... Nem titok, ez kínai a global 3.0.22-vel.

    Naszóval így nem lehet ehhez hozzáállni, nálad minden bizonnyal zavar volt. Nálam nem...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • tlala

    addikt

    válasz trance89 #3213 üzenetére

    Megerősítem, az új kínai 1.1.19-es firmware nálam is jobb teljesítményt nyújt, mint az előzőek (beleértve a globalt és a régebbi kínaiakat is).
    És bizony a global 3.0.22-es fw még az elsők közül való.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák