Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lackooo84

    nagyúr

    válasz zacci #1803 üzenetére

    Persze, nem vagyok hülye, akármennyire valaki szeretne annak beállítani... :U A 2.5G portnak jelenleg csak egy Trés 2k-netnél (nem tudom ők egy dróton adják ezt, vagy 2x1Gbps) van értelme, amikor is egyszerre több eszközön elég jó sebességet lehet elérni, mondjuk 1 gigával töltök le játékot a PS-en, közben szintén 1 gigával töltök le valamit a PC-n, vagy kevesebbel egyszerre több eszközön (meg mindenféle csillivilli belső szuperhálózatoknál, ami engem nem érint/érdekel). Ki tudja később lesz e emelés a diginél is, bár gondolom ahhoz megint elég sok ONT-t kellene kiszórniuk (legalábbis azoknak, akiknek kellene a nagyobb sávszél). De itt mindig több eszközzel kell gondolkodni, nem úgy, hogy egy eszközön meglegyen a 2 Gbps, hanem, ha a fentebb írtak szerint töltök le valamit PS-en akkor a másik eszköznek is maradjon még kakaó. De persze ha lenne nagyobb net a gigásnál, akkor már wifin eleve nem lenne 1Gbps korlát, ott többet lehet kihajtani egy eszközzel is.

    Azt a killert én is néztem, hogy az is AX200, de valamivel csak többet tudhat, ha drágább... mert ha nem, akkor ki veszi meg? Bár lehet, hogy tényleg csak azért drágább, mert ez "gémer". :) Ennek még utána fogok nézni.

    [ Szerkesztve ]

    The Truth is out there...

Új hozzászólás Aktív témák