Új hozzászólás Aktív témák

  • kinghaxor

    aktív tag

    válasz Tonyk #4154 üzenetére

    A laptoppal azután próbáltam miután a routerrel nem sikerült a bejelentkezés . Azt hittem rosszul írok be valamit de mivel a laptop rögtön elfogadta így biztosan a routerrel volt gond. Egészen addig dobta az említett hibakódot amíg rá nem nyomtam a mac cím klónozásra. Utána be tudtam jelentkezni. Viszont ha újra indul a router akkor ugyan úgy nem tud visszajelentkezni egészen addig amíg nem klónozom a mac címet megint. Ezen kívül még olyan gondom is volt vele, hogy az 5 ghz-es hálózat egyszerűen nem akart menni sehogyan sem. Manuálisan le kellett vennem a mhz-et 40-re és a 36-os csatornára állítani majd be kellett kapcsolni a wifi5 kompatibilis módot ahhoz, hogy egyáltalán rá tudjak kapcsolódni. És ilyenkor is random időközönként egyszerűen eltűnt az 5ghz-es hálózat amit csak egy újraindítás oldott meg. Viszont ilyenkor is többször volt olyan, hogy rá akartam csatlakozni és ki írta a laptop, telefon, hogy ehhez a hálózathoz nem lehet kapcsolódni és utána el is tűnt az egész 5ghz-es wifi. Többet meg se találta semmi. Már levettem a titkosítást is de hosszú távon sehogy se lett jó. A laptop és a telefon is wifi6-os és mégsem találták meg az 5ghz-es hálózatot csak ha manuálisan 40mhz-re raktam a 20/40/80/160 opció helyett. De ilyenkor is a fenti esemény ismétlődött újra és újra. Pedig nem is volt össze vonva a 2,4 az 5ghz-el. Firmware frissítés se oldotta meg sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák