Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    Üdvözlöm az egybegyűlteket. ;]
    Jelentem, meguntam a védelem hiányát és kezembe vettem az irányítást.
    Lehet nekem Victus ide, vagy oda, ha pofára esik a telefon, nem tesztelném, hogy a gyári fólia, bírja-e az ütést.
    Lekaptam a gyárit és feldobtam az UV fóliát. A telefon sokkal jobban néz ki. Ha valaki ilyet szeretne felrakni, konzultáljunk ha először tesz fel UV fóliát. A telefon bánhatja.
    Majd meglátjuk, mennyire tartós. Most a saját tokjában van a telefon, mert sokkal jobban tetszik nekem a fehér teló így, mint eltakarni a fekete tokkal. Következő lépés a kamera védelem.
    Nos, itt jön az elő, hogy sok mindent nem lehet megtudni a hozzászólásokból. Fólia! feljetős, mert hiába teszi fel az ember, tű pontosan, ha a vakú használatánál, fátylat húz a képre. Ugyanez a helyzet az üveggel is. Mindenki felrakja, majd nyom egy képet. Hű de fain, 99%-os a kép. Majd akkor fogja a fejét, amikor sötétben jön egy villanó vakus kép.
    Lehet itt minőségi, vagy nem, sajnos bevillan a képbe. Az olyan üveg jó, ami külön lefedi a lencséket, hogy ne zavarja az üvegen megcsillanó fény. Almára találtam ilyet, de a miénkre nem. Nos akkor jöhetett a harmadik verzió. Ez a legjobb, sőt, még akkor is maradhat, ha az ember valami felejthetetlent szeretne fényképezni, 100%-os minőségben. Itt van a lencse védő. Nagyon pontosan kell felrakni, de lehet igazítani rajta, csak figyelni kell a kamera alkalmazásban a lencséket. Magát a lencséket nem védi tökéletesen, de azért megkarcolni is nagyon nehéz. Leencse előtti burkolatot védi. Lehet olyan tokot is kapni, ami lencsevédőt is tartalmaz, de ott is kérdés a bevillanás. Arra is panaszkodnak, némelyiknél a tele kamera képé bele ér. Nagyobb furat kell. Milyen már, egy új tokot furkálni. Rendeltem ilyen tokot, ha megjön, beszámolok róla. Van ilyen is, de hosszú használat után nehéz fogni. A kamera védelem ajtaját, WD40-el kell megjáratni, hogy könnyen menjen egy ujjal is. Itthon már ki akarnak vágni a sok tokkal és fóliával. :K

    natë: Csak vezetéknélküli töltővel töltöm és a Huawei P9 1A-os töltőfejével. Hiper töltés, csak sürgős esetben van. Hát nem egy alma és samu töltési sebessége van. ;]

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák