Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz Cunaja #696 üzenetére

    A képek, 360° tokban készültek, aminek a kamera nyílásán, hátul is fólia védi a lencséket. Egyszóval, nem 100%-os képek. Amíg nem szokom meg a telefont, addig védenem kell teljesen.

    Egy gyors vélemény.
    Azóta már frissült a szoftver.
    Megfelelő összehasonlítás nehéz, mert a Xiaomi Mi10T Pro az Xiaomi eu romon van. A X13 viszont, gyári hulladékon. Igen, a 10T pro 144Hz és nem 120, de csak LCD és nem LTPO. Egyszóval, jelenleg úgy néz ki, hogy a 10T sokkal simábban görget, viszont ha nem görgetünk, akkor ég és föld a megjelenés a X13 javára.
    Nem nagyon volt időm nyomkodni és belakni se akarom, mert elindult a 168-óra, ami úgyis törölni fog mindent. Ha felraktam a Xeu romot, akkor jobban tudok nyilatkozni.
    A töltő valami állat, rendesen súlyzozni is lehet vele. ;] 22 perc alatt nyomta fel 24%-ról 100-ra. Közben töltötte lefelé a frissítést. Melegedés volt a töltés közben, de elviselhető volt, semmi komoly.
    Képek majd idővel, mert most nem vagyok szabin és így nehéz. Magánélet és pihenés az első. Persze magán célra készülnek képek. :B
    Gcam holnap megy rá, kíváncsi leszek. No meg a tokot is lecserélem az esti vonatos képek miatt.
    Szelfire nem volt még időm. Videót is majd idővel. Szerintem a 4K60 elég lesz, mert kevésnek találom a 8K/24-et. Szaggatni fog. A francért nem lehet 30-as.
    Hangzás: :Y Beraktam egy mixet és nem kellett több. :K
    Maga a készülék kialakítása számomra prémium, fogása nagyon kellemes, és az eleganciát sugározza. Ugye nekem fehér van direkt.
    Ujjlenyomat olvasó: Hát, ezt még marhára szoknom kell, mert kiakadok tőle. Soha nem volt még ilyen telefonom, de ha eltalálom rendesen, akkor villám gyorsan felold.
    Arcfelismerés egy dupplakoppintás után, eszméletlen gyors. Sokkal gyorsabb mint a 10T pro, pedig az sem lassú.
    AOD végtelen ( ne kapcsoljon ki )beállítás nincs. Gyári rom.
    Akku és egyébről később.
    Indítani fogok majd egy hosszú 4K 60-as videó felvételét, tesztelni, hogy melegszik-e.
    Töltésen kívül, még langyos sem volt. Ment rajta 4K videó lejátszás, fél órán keresztül.
    A napra direktbe fordulva, a lencsén kettő folt látható, ez azért kicsit kellemetlen.
    Megérte-e a fél millát? Első körben azt mondom, hogy 90%-ig. Ha felkerül az Xeu rom, meg lesz majd a 100%.
    Zárszóként! Egy nyamvadék reklámot sem tolt még az arcomba, pedig azt mondják a lejáratásaként. A telefont megmostam víz alatt, nem lett baja. Telefonálási minőség, 4G, 4G+ és 5G-n is tökéletes. Wi-Fi baromi gyors.
    Persze mindenre kiható véleményhez, több idő kell.
    Mivel elég sok emberkének van Mi10T pro, kérdés, hogy érdemes-e váltani? Ha tökéletesen megfelel a Mi10T pro szintje, akkor nem!!! Ha szintet akarunk lépni, akkor igen! Azért elég nagy ugrás. Ez vonatkozik a 11-es és 12-es sorozatra is. Közelségérzékelő, végre tökéletes!!!!
    Bocsi a hosszú szöveg miatt, valahogyan le kellett írnom. Ha helyesírási hiba van, vagy kimaradt néhány betű, bocsi, már nem látok, mert hajnal már rég volt.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák