Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz k-adi #225 üzenetére

    Nekem meg resistance kontakt nem volt elég, hogy megtámadjak blacksiteokat. Life sucks. :D

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • micafighter

    nagyúr

    válasz k-adi #225 üzenetére

    Ez egy ilyen mazochista játék :) Nem kell egyből ugrani a blacksite küldetésekre és a számláló miatt sem kell izgulni amig a feléig nem ér, utána viszont már menni kell, én most pengeélen táncolok, 1-2-3 kocka hiányzik a számláló beteléséhez már vagy 10-15 órányi játékidő óta :DDD

    Ha most kezdeném újra az előző rész satelite rushoz hasonló módon úgy a kontaktok kiépitésével kezdeném, a számlálóval nem törödnék amig a feléig ér. Afrikára fokuszálnék mert nagyon lecsökkenti az új emberek toborzásának költségét.

    Fontos az is hogy legyen elég embered, legyen utánpótlás, legalább 3 csapat amit be tudsz vetni, mert az egyik legveszélyesebb dolog mikor egyszerre lesérülnek a legjobb embereid, és nincs megfelelően képzett utánpótlás.

    Van amúgy egy megoldás neked, nagyon könnyen lehet szerkeszteni a doomsday számláló maximális értékét:

    Megkeresed az Xcom 2 telepitési helyét, nálam igy néz ki:

    D:\Steam\steamapps\common\XCOM 2\XComGame\Config

    DefaultGameData.ini -re jobb katt és szerkesztés. Egyszerü notepadben tudsz benne értékeket szerkeszteni. Ctrl + F-el tudsz benne keresni, keress rá a

    AlienHeadquarters_DoomMaxValue kifejezésre. A következőt fogod találni:

    Alapból a számláló maximális értéke 12, ezt nehézségi szintenként külön tudod állitani, egyszerüen ird át más értékre, és bal fent fájl, mentés :)

    Keresel egy töltést ahol még 1-2 kocka hiányzik, kitolod a max értéket és folytatod a játékot ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák