Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A guru

    addikt

    Sziasztok!
    Nem gondoltam volna, hogy lassan fél évvel az új konzolok megjelenése után még mindig egy PS4-en fogok prüntyögni, de sajnos a PS5 készlethiány rendesen betett. Néhány napja határoztam el magam, hogy visszatérek XBOX-ra, olyan szinten csalódtam az egész Sonyban. Nem mellesleg a gamepass és a Warzone 120 FPS is csábító volt, szóval jobb később, mint soha alapon berendeltem a Konzolvilágnál egy Series X-et. Jelenleg február végén járnak a rendelések teljesítésével és az lenne a kérdésem, hogy kb. milyen sűrűn szokott szállítmány érkezni? Egy-két bíztató információ jól esne lassan így április küszöbén... Előre is köszi, ha valaki tud valamilyen infót! :R

  • A guru

    addikt

    Nálam lepörgött az Ascent, szerintem egy baromi jó játék lett. A világ nagyon hangulatos és részletes, a zenék a harcoknál ütősek, sok féle fegyver és extra képesség van, amik mind tetszettek szinte. A mellékküldetésekkel nem foglalkoztam egyáltalán csak a main sztorit akartam végigvinni. Itt megjegyezném, hogy nem igazán értem az erős kritikákat ezzel kapcsolatban. Most egy ilyen hentelős játékban valaki egy romantikus drámát várt? Vagy mi volt az elképzelés, azt nem tudom, de szerintem egy teljesen szórakoztató történet, volt eleje, volt vége. Semmivel nem volt “gagyibb”, mint a többi lövöldében szokott lenni, sőt szerintem a karakterek egész szórakoztatóak voltak. A párbeszédek kidolgozottsága ami valóban kritizálható lehet, de ez is olyan, hogyha megcsinálták volna jobban, akkor nem ez a féláras kategória lenne a játék. A világnak a szintjei is változatosak voltak, én példaul egyetlen egyszer se használtam taxit vagy metrót, mert élveztem mászkálni a világban, gyűjtögettem a dolgokat, fejlődött a karakter. Azért egyáltalán nem egy death stranding kategória volt, ahogy azt néhány tesztben már előadták. Összességében egy teljesen jó szórakozás, semmi komoly, de be tudott szippantani a játék. :R

  • A guru

    addikt

    válasz Marcsello31 #90122 üzenetére

    Nem tudom még van-e ilyen csomag, én annó a telenornál fizettem elő egy mobil wifire. Évek óta használom telefonhoz, tablethez, ha úton vagyok. Nézz utána, hátha van valamelyik szolgáltatónál, mondjuk gamingre igazán ez se lesz alkalmas a latency miatt, persze ha nem kompetitív játékhoz kellene, csak a kapcsolat miatt, akkor viszont perfekt.

Új hozzászólás Aktív témák