Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuvicsuva

    őstag

    válasz mettek #88541 üzenetére

    Ez már régen nem arról szól, hogy játszani fog-e vele az ember. Ha még nem kapott el a kényszeres hörcsögölés-szindróma, örülj neki. Én egyszer már kijöttem belőle, most sajnos kezdődik újra. :(

    "Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz mettek #88541 üzenetére

    Ne viccelj már. Csupa jó játék.
    Moto Racer 1-2 - t még játék teremben toltuk, ebben is van split screen.
    Call of Juarez mobilon nagy kedvencem volt, nagygépen még nem játszottam vele.
    Deadbeat heroes baromi vicces játéknak tűnik, és beat em up játékból alig van már...
    Dead light egy mestermű.
    Mugsters szintén viccesnek tűnik.
    Oh my godheads tipikus partijáték, ha hozza az Overcooked szintjét már jó.
    Rad Rodgers kb olyasmi lehet, mint a Jazz Jackrabbit vagy Earthworm Jim. (Ha ezek a nevek mondanak valakinek valamit...)
    Red Faction : ezt még Nokia N-gage telón kezdtem el, ez a rész kimaradt.
    Saints Row mindegyik része nagy állatság, ezek meg nem voltak meg.

    Meg úgy írod, mintha bűn lenne one-os játékkal játszani. Gondolod te series játékkal játszol? A legtöbb játék kap 60 fpst meg minimálisan feljavított grafikát, nesze neked nextgen... Én egy 10 éves Bulletstorm-al jobban szórakozok, mint a legújabb Cod, Battlefield részekkel, mert engem jobban szórakoztat. De megsúgom, hogy pl egy Party Hard, My friend Pedro, Donut County vagy Rain on your parade is nagyon betud szippantani.
    Próbálj ki ezek közül párat, és rájössz, hogy miről beszélek.

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Új hozzászólás Aktív témák