Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    válasz prokxy #59492 üzenetére

    Fizika - egy arcade játékban sztem nem kell a FH4-nél komplexebb fizika
    Események - gyanítom lesz jópár
    Grafika - a 4. rész is elég magasra tette a lécet , de azért lehet látni a fejlődést , főleg a bevilágítás terén
    Kor - WTF ??? Ezzel komolyan nem tudom mit szeretnél :F
    Autó típusok - lesz egy pár , szerintem mindenki megtalálhatja a kedvencét
    Tuning - megint csak azt tudom mondani , hogy arcade játékba pont elég az ami van benne
    Hangok - nekem megfelel a porszívó hang , tudom igénytelen vagyok

    Szerintem pont azért vannak oda érte az emberek , mert arcade autós játékok közt elfogultság nélkül lehet állítani , hogy a FH a király . Egyszerűen nincs konkurencia . Emellett a többi arcade cucc (NFS , Crew) nem tud labdába rúgni .

    [ Szerkesztve ]

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

  • NJanika

    aktív tag

    válasz prokxy #59492 üzenetére

    1920-as években New York utcáin egy gyorsulási verseny 40mph-s végsebességel :C mellé egy kis sufni tuning. Viccnek jó.

    Mutass egyetlen jobb játékot a kategóriában. :R

    A hangot épp ebben a részben javították. Tessék szépen Yt+ön nézni pár videót.

    [ Szerkesztve ]

    "Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz prokxy #59492 üzenetére

    Ha az előző résznek is igen részletes volt a fenti 5 paramétere és az autós mivolta igen bekorlátozza a lehetőségeket, akkor mégis mi a jó fenét vársz?

    Fizika: symcade jelleg, nincs hova szórakozni vele, videó alapján meg nem állapítod meg milyen.
    Események: nem néztél utána, nem tudsz semmit róla. Így ne várj semmit és maradj csendben.
    Grafika: Szemed van, látsz. Ha nem látod a különbséget, akkor maradj csendben
    Autó típusok: Eddig is szinte minden volt, mit szeretnél még?
    Tuning lehetőségek: Ott van, mi kell még?

    Ha nem olvastál/néztél utána, akkor tedd, meg ha érdekel. Ha nem érdekel, akkor meg inkább maradj csendben mert ez a szar is ízetlen hozzáállás már kissé unalmas.
    Továbbá az is eléggé unalmas hogy van egy réteg/generáció már szinte mindenhol aki egyszerűen lusta utánaolvasni a dolgoknak, keresőt életében nem látott.
    Nem, inkább közösségi médián fanyalognak és kérdeznek ezzel szúrva el mások idejét. Ennek a fórumnak is a nagyrésze ebből áll és már leolvad az agyam tőle.

    Ha hajlandó vagy egy kicsit utánaolvasni akkor se kell messzire menni: Hivatalos FAQ

    UI.: A tudatlanság nem menő dolog. Tájékozódni mielőtt belekezdesz valamibe sokkal inkább.

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák