Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarletiel

    senior tag

    válasz NoOne1976 #4438 üzenetére

    Ebben maximálisan egyetértek. Viszont itt ugye az történik mint mondjuk nem tudom ismeritek-e a WildStar nevű mmorpg játékot. Mindenki sírt rít azért, hogy kapjanak egy marha nehéz end-game tartalmú játékot, meg ne legyen gyors a fejlődés stb és mikor megkapták akkor mindenki elkezdett hisztizni, hogy ez nehéz meg nem fejlődsz gyorsan + az alap problémák amikbe ne menjünk bele de azok minden ilyen játékba benne vannak.


    Itt ugyanúgy rengetegen hozták fel hibának köztük én is, hogy hát ezek a gépek igencsak kevesek erőben és már a hajam hullik ki, hogy 1080p-be még mindig nem tudjuk a 60fps-t produkálni. Ellenben Jóska meg Mariska is meg tudta venni a 120-as fizuból szépen összepakolva a kis Elemérnek szülinapjára. De erős gép kell a népnek, más okból nem csinálnának ilyet. Végre figyelembe vették valamennyire a nép akaratát, de ennek meg ára lesz amit valószínűsítek a nép többsége nem vett figyelembe mikor erősebb gépet kívánt. A kettő nem fog sose teljesülni, hogy olcsó is legyen meg erős is, mert egy cég lévén a Sony nem akar feltétlen nagy veszteséggel árulni terméket, hogy majd a játékokból hozza vissza, mikor árulhatja kis veszteséggel vagy veszteségmentesen + rájönnek a játékok és mégtöbbet keres vele.
    De hozzáteszem ez ameddig nem csökken a 100 ezres ár közelébe addig egy bizonyos réteg ki fog esni a vásárlásból, kérdés a Sony jól kalkulált-e ezzel.

    Megjegyzés:

    Az már más kérdés, hogy hiába lesz erősebb a gép az idióta Ray tracing meg 4k mánia miatt valószínűsítem, hogy ebben a genben is a 30 fps-ben ragadunk... :W

  • keIdor

    titán

    válasz NoOne1976 #4438 üzenetére

    A kisgyereknek marad a 70 ezres régi generáció akkor, meg az alacsony keresetűeknek. Kisgyerek úgyse játszik nextgen AAA címekkel, valószínűleg nem is érdekli, se az fps szám, sem a felbontás, jó kijelzője sincs alá gondolom. Májnkráftra, Fortnájtra meg ilyenekre nem is kell erős hardver. Vagy tudom is én mivel játszanak... :)

    A felnőtt "Gamer" megveszi az újat magának, szerintem ez is a célközönség egyelőre 10-20 millió darabig. A 18-60 év közöttiek. Az alap PS5 825GB-os szerintem 450€ lesz amúgy, a "2TB"-al reális volna a 600€. Nem olcsó egy ilyen tárhely.
    Csodálkoznék, ha az MS alámenne, de legyen így.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák