Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz wenti5000 #43903 üzenetére

    Szia.

    Két profil között az előfizetést/játékokat itt a "home"-olással tudod megosztani, erről olvashatsz az összefoglalóban.

    Ugye az új generációban az X a korábbi X-et váltotta, hasonlóan az S esetében, ezért vannak így megcsinálva a korábbi játékok. Különben az Series modellekben már mind SSD van, ami már önmagában előrelépés az előző generációhoz képest.

    Az S-t különben 1080p/120fps-el, vagy "4k"/60fps-el reklámozzák, úgyhogy szerintem a 1080p/60fps az mindenképp meglesz rajta akárhogy is. Meg amikor kiadnak egy új játékot, van külön S és X változata (letöltve sem ugyanannyit foglalnak), ez is azt a célt szolgálja, hogy az S, mégha nem is ugyanolyan grafikával, de bírja majd a tempót.

    Nekem van S-em, és X-em egyaránt. Lehet olyan játékot találni, amiben jobban kijön a különbség, de a kedvenceimmel próbálva közelről kellett nézzem, hogy kiszúrjam mi a különbség. Teszem hozzá, azt mondják most még az elején vagyunk, és később jobban kivehető lesz ez majd. Mindenesetre én azt gondolom, hogy ez az egymás mellé tétel egy elég életszerűtlen teszt. A valóságban úgy is csak beindítod azt a konzolt ami van, és nyomod, ami tetszik. Nem azon agyalsz, hogy a másikon milyen. Szerintem szép képet ad az S és elég gyors is hozzá. Én is nagyon kedvelem. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

  • dani0113

    senior tag

    válasz wenti5000 #43903 üzenetére

    Halihó. A megvásárolt digitális tartalmakat, beleértve a tagságokat is (gold,pass) megtudod osztani 1ember gépén,így igen, menni fog nála is ha pl te veszel valamit, ezt hívják "home"-olásnak, ugyanaz a metódus mint PS-en! :)

    Szerintem a szűk keresztmetszet a Series S lesz évek múlva. Ha a felbontást nem is feltétlen szúrod ki 3m-ről (nyilván függ attól mekkora tv és milyen sas szemed van), attól még sok elemükben különbözhetnek majd a textúrák/árnyékok/effektek szerintem a stabil fps miatt.
    Ha hosszútávra tervezel és félsz ettől, akkor kipótolnám 70el és inkább X legyen, de nyilván egy újabb tv is sokat számítana az összevetésben.

    szerk: Közben AssAssynn látom megelőzött! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro 128GB

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz wenti5000 #43903 üzenetére

    Megint egy lusta wall of text. Ezerszer meg lettek ezek kerdezve, hasznald a keresot...

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák