Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz vicces #30933 üzenetére

    Most direkt ránéztem. Nem tudom, te kit nézel, nekem az app, és desktopon a honlap is minden üzletre azt írja, hogy ‘Abholung in diesem Markt nicht möglich’. Szállítás sem lehetséges, még előrendelni sem lehet. Expert Klein, Gamestop ugyanez. Amazon ugyancsak. Hetek óta kb napi szinten figyelem, sehol semmi. MM-nél a kosaramban van a konzol, ha rendelhető, vagy átvehető lenne, azonnal kapnék értesítést. Gamestopnál is wünschlisten van, az is értesítene, ha rendelhetővé válna. Egyetlen helyen van, ebay kleinanzeigen magánhirdetőknél. Mondjuk itt megy is le az ár, gondolom rohad rajtuk karácsony előtt, ma reggel már láttam 500-ért is hirdetést itt helyben, de szakadjon meg, annyira nem kell. A jellemző ár amúgy most 540-550, 600 fölé már fel sem merik tenni, pedig 1-2 hete még szinte mind annyi volt. ;] De ezektől max a beszerz. áruk alatt vagyok hajlandó megvenni, inkább fizetek kicsit többet bármilyen üzletnek.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák