Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz AxBattler #13372 üzenetére

    nézd a jó oldalát, amiíg nem láttad otthon, nem tudod miről maradsz le ( :
    messze nem tökéletes technika, plazmám nem volt, de hogy minden eddig általam lcd-re köröket ver az biztos, és elég szép számú lcd-t láttam/használtam már
    anno valakitől olvastam, h az ismerőse azt mondta szebb a természetfilm mint az igazi természet, nos, ha nem is szebb, de ugyanazt hozza, mintha ott állnék a tengerparton és onnan nézelődnék - egyébként van amikor tényleg szebb az igazinál is d -
    no de befejeztem, akit érdekel/nem sajnálja rá a pénzt/megbékél vele hogy nem örök élet és egy nap/nem minden felhasználásra a legoptimálisabb, azoknak való

    szerk:
    MultiDoodad
    garantálni senki nem tudja, de egyre többen használják gamingre és nem láttam tömeges beégésket, kezdeti szériáknál még lehet hogy volt
    a "titka" sztem a fényerő, nem kell csutkán járatni, de egy átlagos szobába 20% körüli oled fény is elég - talán kevesebb is -, defaulton sokkal több volt, majd ki is verte a szemünket

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Zoleee83

    addikt

    válasz AxBattler #13372 üzenetére

    Szintén. Engem is jobban zavarna az esetleges beégés, és kapni igen jó TV-ket természetesen ár/érték arányt nézve, amik nekem sokkal jobban megfelelnek, és jóval olcsóbbak mint az OLED-ek, emellett attól sem kell félnem hogy 4-5 órája játszom egy huzamban és vajon fog-e látszódni a HUD, vagy sem.. :K
    Nézek majd valami HDMI 2.1-es LG-t, vagy Philips-et és elleszek vele egy jóideig.

    * You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Új hozzászólás Aktív témák