Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Redneck #127125 üzenetére

    + Döglött Róka
    Én az ilyen D-padra tervezett főképp 2D játékokra keresek már régóta kontrollert inkább kevesebb sikerrel.
    Series/One kontrollere nem rossz D-pad ügyben de lehetne jobb pozícióban is és nem mikrokapcsolósan.
    Kiírom a lehetőségeket mert talán mást is érdekelne:
    (8bitdo márka, természetesen mind Xbox licenszes)
    Arcade stick opció volt de nekem magas az ára ahhoz, hogy pár játékot játsszak csak vele.
    8BitDo Arcade Stick
    (~60 ezer ft körül mozog)
    Előnye, hogy moddolhatóra csinálták így könnyen cserélhető benne a gombok kiosztása és működik vezeték nélkül is 2.4Ghz-en a hozzá kapott stick-kel.

    Másik elég jó opció (már árban is)
    8bitdo Pro 2 Wired Controller
    (~20 ezer ft)
    Rendkívül kényelmes kontroller (Switch kompatibilis már van itthon pár éve, nagyon szeretem és irtózatosan jó az anyagminőség és a gombok)
    Sajnos aliról kifutott (leváltotta az 8bitdo Ultimate Wired hall effect analogos kontroller) amazonról pedig nem választható a magyarországi szállítása.

    Viszont most jelent meg egy Sega 6-button utánzat kontrollerük
    8BitDo M30 Wired Controller
    (~15 ezer ft)
    Ez tűnik eddig a lejobb opciónak, ár is egész jó. Kicsit furcsa az RB-RT ott jobbra de újraprogramozható szoftverrel (mint az összes 8bitdo)

    Mindegyik 8bitdo aliról megrendelhető úgyhogy egy ilyet előbb utóbb lehet beszerzek.
    Gamepass amúgy is gazdag 2d-s játékokban.

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák