Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz beyruth82 #110179 üzenetére

    Miért, mindez nem elég? :D

    Amúgy a sztori is teljesen semmilyen, a küldetések felépítése is ésszerűtlen. Konkrétan annyiból áll az egész, hogy ide menj, oda menj, teleport vissza bázisra, válaszd ki új küldetést, majd mikor boss-hoz mennél, na akkor még kötelező side questet csinálj. Vagyis keresd meg a safe-house-t, csináld meg a két küldetést hozzá, majd mindezt 3x, hogy megszerezz három valamit, amivel bemehetsz a boss-hoz. Ez így ebben a formában mesterséges időhúzás, és semmi értelme. (Arról nem is beszélve, hogy több quest is bebugolt és nem mutatta, hogy hova kell menni) Párbeszédek kvázi nincsenek, inkább csak monológok, azok is bugosak. Az oldalt felbukkanó mission complete feliratok és az ugyanott látható egyéb ablakok van hogy egymásra esnek. Írtam korábban hogy nálam nagyon zavaró a power-point prezentációs átvezetők (nonszensz, hogy nem tudtak animálni nagyjából 1-2 órányi anyagot)

    A loot is olyan amilyen, a játékidő második felében már inkább csak azt néztem, hogy nagyobb szám legyen a cucc nevénél, hogy többet sebezzen, egyéb extráit nem is néztem, tök felesleges. Skilleknél a spéci képességet kimaxoltam, az összes több max akkor jó, ha coopban tudja tolni az ember. Ezt amúgy nem is tudtam kipróbálni, mert nem volt senki, aki bevállalta volna, hogy tolja velem, ugyanis pl ha valakivel együtt játszol, akkor csak a host kap mentést, a másik játékosnak nem mentődik el az előrehaladása...

    De végtelenségig sorolhatnám a dolgokat. Ellenfelekből alig van pár típus, azok is ugyanúgy néznek ki, sokszor azt sem látom, hogy honnan lőnek, arról nem is beszélve, hogy nincs különbség náluk fegyvereknél, ugyanúgy kiszed 20-30 méterről shotival, mint assault rifle-el.

    Nyilván mindezekre rádob még sokat a grafika, a bugos animációk tömkelege (mászáskor direkt nézte, mindig kifordult kézzel húzza fel magát a karakterem), a 30FPS, ami egyes helyeken, ahol sok az effekt inkább kevesebb...

    Magával az art dizájnnal nincs gondom, leginkább a Dishonoredet juttatja az eszembe, csak az fényévekkel jobb ennél. (az kifejezetten kínos, hogy nincs stealth kill animáció például, simán csak leütöm az ellenfelet)

    Ha nagy ritkán találkozok a játékban olyan részlettel, amire azt mondanám, hogy na ez annyira nem is rossz (másvilági helyszínek), akkor kapok egy ilyet és az élettől is elmegy a kedvem (Reset után jó lett amúgy)

    [ Szerkesztve ]

    Live-Die-Respawn

Új hozzászólás Aktív témák