Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz sgfool #106202 üzenetére

    Akkor gondolom minnél többször játszom végig, minnél nehezebb fokozaton, minnél kevesebb idő alatt annál több a jutalom. Ezzel nekem csak az a bajom, hogy a mentések számát is jegyzi a gép. Tudom, hogy az eredetiben is így volt de ezt igazán kivehették volna. A mai felgyorsult vilagban ha valakinek napi 30 perce van jatszani akkor felóránként kénytelen menteni és nem kéne ezt büntetnie a játéknak. Nem mindenkinek van egyhuzamban 4-8-10 órája, hogy mentés nelkül végigvigye a játékot (mondjuk nekem pont van de akkor is :DDD ).

    Más.

    Kipróbáltam a resi 4 demot resolution módban. Én a grafikától nem vagyok elájulva. Szerintem az upgradelt resi 3 apróbb részletei jobban ki vannak dolgozva, szebbek. Gondolom a resolution mód 30fps ezt még az én szemem is észrevette. Nálam időnként laggolt is kicsit a játek de lehet ez csak a demo verzió miatt volt. A játekmenet tetszik bár eléggé csőben (egy ösvényen) terel de biztos vannak nyitottabb részek is gondolom. Nekem a village hangulatat hozza kb. Nem tudom milyen fokozaton játszható a demó de kb 7 db tölténnyel feltarazva is zúdultak rám a falu lakók és nekem már az első 10 percben sikerült elhaláloznom. :DDD :DDD :DDD
    Jó lesz ez :DD

Új hozzászólás Aktív témák