Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz CactuS #105980 üzenetére

    Na hat ahhoz vegkepp semmi koze a kaloz-temat leszamitva.

    En csapatban nem jatszottam - es itt rontottam el az egeszet! - de egyedul eletem talan legunalmasabb 2-3 oraja volt. Raadasul annyira elvettem igy a sajat kedvem, hogy kesobb mar csapatban sem volt kedvem ujabb eselyt adni neki, pedig tobb helyrol hallottam azota, hogy oriasi fun.

    Szerintem, ha szigoruan egyedul jatszanal es csak a kalozok a huzoero, akkor inkabb keress mast(ami nehez lesz sajnos, mert meltatlanul alulprezentalt setting).

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • negyven2

    veterán

    válasz CactuS #105980 üzenetére

    Lehet Solo-ban játszani, de csak akkor lesz élvezetes ha tudod azt, hogy hogyan kell ezt a játékot játszani. Itt a Solo mode az a Hardcore nehézségi szintnek is tekinthető.

    Bár a PvE része ilyenkor a legkönnyebb (a PvE nehézsége hajó mérete és az azon lévők számához igazodik).

    PvP esetén bár egy kis segítség jár ha Solo-ban vagyunk (a Sloop árbocát ilyenkor nem lehet egy lövésből kidönteni). Viszont azon kívül a legtöbb esetben pillanatok alatt ledaralják az embert.

    A Solo legnagyobb hátránya, hogy egyedül kell mindent csinálni és mindenre is figyelni.

    Amúgy ez inkább egy kalóz/hajós szimulátor, mintsem egy sima kalózos játék. Ugyanis hiába mondható fapadosnak a háttérmechanikai, azért itt meg kell tanulni ezt a fapados mechanikákat (figyelni kell, a szélirány, a hullámzásra, arra, hogy hogyan közelíted meg az ellenséges PvE/PvP hajót (vagy hogyan rázod le őket).

    [ Szerkesztve ]

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák