Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pzstm

    titán

    válasz l.skywalker #99114 üzenetére

    Jaguar-t nyomokban tartalmaz, teljesen egyedileg épített a dolog:
    So, eight cores, organised as two clusters with a total of 4MB of L2 cache. These are unique customised CPUs for Scorpio running at 2.3GHz. Alluding back to the goals, we wanted to maintain 100 per cent backwards compatibility with Xbox One and Xbox One S while also pushing the performance envelope," says Nick Baker.
    The new x86 cores in Scorpio are 31 per cent faster than Xbox One's, with extensive customisation to reduce latency in order to keep the processor occupied more fully, while CPU/GPU coherency also gets a performance uplift

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

  • l.skywalker

    Topikgazda

    válasz l.skywalker #99114 üzenetére

    Első blikkre (tudom az ördög a részletekben rejlik) azt látom, hogy valamivel a PS4 Pro fölé emelték a tétet. CPU, GPU tekintetében egy picivel, a memória esetében szignifikánsabban + a 4K.

    Innentől kezdve az árazás lesz a kulcs, még ha az elsődleges teszteken jó eredményt is mutat és ahogy további videókban szerepel, nem csak a One, de a 360 BC játékokat is jobban fogja futtatni.

    (#99118) pzstm:

    Igen, de nem Ryzen :D

    Összességében szerintem egy nagyon jó konstrukciónak tűnik, a mutatott fps/gpu% pedig egész bíztató... és a finom részletek még sokat dobhatnak ezen. Engem nem is igazán a scorpio vs. PS4 Pro dolog érdekel, hanem, hogy a One S-hez képest mivel lesz több.

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák