Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birorichard

    őstag

    válasz Rage47 #97366 üzenetére

    Phil Spencer mondta, hogy "konzolára" lesz, nem high-end pc, én csak erre alapozok, de ja, igen, én is egy 500-600 körülire, meg ha fogadnom kéne lesz egy vr-ral megtámogatott drágább csomag is mint anno a kinect-tel (szerintem, bár ez teljesen csak az én spekulációm).

    (#97368) NyMRooD: kb igen... inkább hatszáz felé fog közelíteni, mint 500, ezzel a hardverrel így várnám.

    (#97369) Stauffenberg: amit Rage47-nek írtam, azt tudom neked is, hogy félszavakkal ugyan, de belőtték 500 és 600 dollár közöttire (kezdő árán inkább 600...). Nyilván nem mondták ki, de a többi árához hasonlították, abból pedig a legdrágább a ps3 599-es startja volt. Persze, egyértelmű, hogy majd a hivatalos bejelentés után lesz biztos.

    (#97370) pzstm: bocs akkor, csak nekem olyan odamordulásnak jött ez az "és?" meg a többi, de akkor sry, félreértettem. Amúgy én úgy vagyok vele, hogy szórakoztatóelektronikai újdonságok terén szerintem oly mindegy már az is, hogy 500 vagy 600 dollár... Aki akarja, az kis túlzással megvennék 700-ért is, akinek nem sürgős, az meg várna 450-nél is egy leárazásra. Ezek a 0day vásárlók nem egy árérzékeny közösség. :D

    (#97373) blackraider: én még azon filozok, hogy talán vmilyen szoftveres támogatást vagy szolgáltatást akarnak köré építeni, nem tudom... abban azért nem rossz az ms. ha kihasználják, van esély hogy az erősebb hardver mellett már elég indok lehet.

    (#97377) gianni85: natív és felskálázott közötti különbség nagyon látszik UHD-n (persze megfelelő mérettel és távolságból).

    (#97379) frankdelgado: ÁFA-t ne felejtsd el :D Amúgy szerintem kezdőár vagy lélektani 199 000, vagy 210 körül lesz. Ez csak amolyan megérzés. :D

    (#97382) Timer: kíváncsi vagyok rá. Van bennem is egy olyan, hogy 600 dollár környékén már egy olyan kategóriába/dimenzióba lépnek, ahol már nem igazán versenyképes egy konzol, de majd meglátjuk. Adtak már el ennyiért konzolt, uh. nem lehetetlen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák