Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eL Geri

    őstag

    válasz kokoaliga #96159 üzenetére

    Sose próbáltam ilyet, de szerintem nem lesz élvezetes vele a játék.
    Legjobb esetben ugyan működni fog, tehát ha mozgatod az egeret, akkor mozog a célkereszt is. De ugyebár a kontroller analóg karjainál be van számolva bizonyos aránytalanság is, tehát minél jobbal elhúzod az analóg kart, annál nagyobb arányban, és nem lineárisan, mozgatja a célkeresztet. Ha nem is mindenhol, de sok játék így használja. Egérrel ez igen zavaró lehet.
    Talán pont a mostani COD-dal kiadott MW remastered-nél mondták, hogy a PC verziót annyira letojták, hogy ott az egér így működik, mintha kontroller analóg karját használnánk. És baromira zavaró volt.

    Halkan megjegyzem, én sem tudok jól kontrollert kezelni, de
    - nagyon gyorsan lehet fejlődni
    - bizony bekapcsoltam a célzás rásegítést, ami persze PC-n bűn, de ide kellett nekem, hogy élvezzem a játékot
    - PFS játékoknál lejjebb kellett vennem a nehézségi szintet, de nem nagyon okozott lelki sérülést :)

    [ Szerkesztve ]

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz kokoaliga #96159 üzenetére

    "Sajnos nem tudok Kontrollerrel játszani FPS játékokat amit imádok."

    Nem kötelező konzolt venni. Ha nagyon nem megy a kontrolleres irányítás, akkor eleinte adhat valamekkora előnyt, de ezzel csak azt éred el, hogy soha nem is fogod megszokni a kontrollert.

    Ahogy előttem is mondták, ezzel nem kapsz PC-szintű irányítást, legfeljebb csak emlékeztet rá. Én mondjuk nem értem miért érzi ezt a konzolos közösség csalásnak vagy jogosulatlan előnynek, szerintem annyira gagyi és körülményes az egész, hogy szerintem tökmindegy használja-e valaki.

    Én inkább a kontrollert szoknám. Ha úgy állsz hozzá, hogy te erre képtelen vagy, akkor tényleg nem is fogod megszokni.

Új hozzászólás Aktív témák