Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rage47

    veterán

    válasz oriic #70168 üzenetére

    amúgy a gyártók vagy a játékosok kezdték meglovagolni a témát? nem a MS es Sony dicsekedett a felbontással stb? tehát hangsúlyt fektettek ra
    nemtom mar

  • Stevenstyle

    senior tag

    válasz oriic #70168 üzenetére

    Sokan nem tudnak leszakadni ezek szerint!

    Mondjuk a következőket meg én nem tudom megérteni: mindkét konzol megjelenése előtt már valamennyivel ismertek voltak azok specifikációi, ami elég sok mindent sejtetett (low level API ide vagy oda, csodák akkor sincsenek)!

    Ebből kiindulva, azok akik a grafikára önkielégítenek nem tudom mi az Istenért vettek konzolt és miért nem gyűjtöttek 4K-s Tv-re meg hozzá PC-re ami meghajtja és miért a konzolos fórumokon sírnak!

    Gyanítom, hogy vagy arra sem vették a fáradtságot, hogy utána nézzenek, mire képesek valójában a jelenlegi konzolok, vagy egyszerűen még ahhoz is buták, hogy meg értsék a dolgot, esetleg nincs elég pénz vagy csak egyszerűen nem akartak annyival többet áldozni rá! Azt, hogy a konzol gyártók mit promóztak anno azt meg hagyjuk már... aki ezzel jön az gondolom fogkrémből is azt vesz "amit 10 fogorvosból 9 ajánl" Ugyan már, vicc kategória :D

    Egyik esetben sem hiszem, hogy hőbörögni kellene. Aki tudta mit vesz az (szerintem) nem is hőbörög, aki meg nem, arra mit érdemes mondani?!

    Egyébiránt +1 én is a játékélményt részesítem előnyben és nem pixeleket számolgatom. Persze szeretem, ha valami szép, pl.: a Division esetében dobtam egy hátast (igen még konzolon is nagyon szép szerintem). Persze amikor közel mentem a Tv-hez láttam, hogy azért nem annyira mint amennyire annak tűnt, de 50" 2,5 méterről marhára nem látszik az ami fél méterről és én speciel nem fél méterről hanem a kanapéról szeretek játszani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák