Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    válasz Def26 #5212 üzenetére

    Egy konzolt veszek, csak hogy mégis melyik platformban bizzak, abban sokat számít. Látod, hogy kb mire számíthatsz. Ha komolyan gondolná az MS ezt a PS+ mintájára a játékosztogatást, akkor kiállt volna most valami rendes címmel, mondjuk egy Halo4-el és biztos, hogy sokan elégedetten csettintenének, és bízva az MSben, megrendelnék a One-t. Így ez leginkább olyan, mint a mesében, hogy hoztam is ingyen játékot, meg nem is, hogy ne kelljen jövőre, mikor a One-ra hozzák a szolgáltatást, (amit megint úgy húztak ki belőlük a trollok, mintha fogorvoshoz kéne menni,) rendes játékokat adni.

    Ezzel szemben a mi garantálja kérdésedre a válasz az, hogy semmi, de bízok bennük az eddigiek alapján. Én nem vagyok a top gémer, de sokatmondó, hogy idén három játékot vettem (Tomb Raider, TheLastOfUs, GTA5), és ebből a TR húsvétkor, mikor két hetes volt, húsvéti akció keretében a Sony fél áron adta. Mellette olyan játékokkal tolhattam idén, hogy Hitman, FarCry3, BF3, TheCave, AC3, Mass Effect 3, XCOM, Remember Me. Ezek mindegyike ME3 kivételével (az akkor volt) kb egy éves, vagy annál fiatalabb cím.
    Na most ezek után, ha olvasok egy olyat, hogy Gears of War az ingyen cím XB360-ra XBO premierkor, akkor nevetnem kellene, de bosszús vagyok inkább. Ezzel a listával a hátam mögött én bízok a Sonyban.

    pzstm: a végén az a te hangod?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák