Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szimszonos

    őstag

    válasz icemad #203506 üzenetére

    Az a hogy már nem tudom megvenni ezeket mert 2 havonta jön ki egy ilyen csomag amiben van skin+táska+V-bucks amikből még több minden lett véve.Ilyen csomagból is van rajta vagy 8 meg a Save the World kieg.Kb 50ezret érhet az egész cucc és ezek már nem beszerezhetők.Van olyan is amit Fortnite controllerrel meg Fortnite one s-hez adtak.Legendary skinek,cuccok szóval egyediek.

    #203503 aron89. Nem hülyeség,nekem is eszembe jutott de kb 20 vásárolt digitális játék van a prifilomon .Most homeolni se tudok vele így hogy még 15 hónap gpu van a profilomon és a haverral homolunk.Talán az lesz a megoldás hogy amíg le nem jár a home addig nem veszek már a profilomra játékot,van még jópár amit nem játszottam ki meg ott van a gpu tele gold,game pass játékkal.Ha lejár a home akkor meg a gyerekkel homolok és profilt cserélek vele.Nem igazán tervezek már játékokat venni ott van a gpu meg a sajátból is a fele amit még nem jatszottam ki.Ha lejár a gpu utána meg a gyerekkel homolok össze.Gamerscore,acsik odalesznek tiszta lappal indulok ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák