Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RichieTri

    senior tag

    válasz dreampage #186853 üzenetére

    Köszönöm.
    Klasszul összefoglaltad.

    Így viszont részemről az X vásárlás nem releváns..
    Úgy gondolom,hogy a beharangozott 5-6száz dolcsis Scarlett ár az nem "sokban" tér el a mostani X árától.
    A most vásárolt X ára túl sokat fog inflálódni jövő ilyenkorig. Ergo nem éri meg...
    Most inkább egy akciós/(jobb)használt S vagy egy karácsonyi digitS lesz a befutó nálam.

    live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

  • Bep

    senior tag

    válasz dreampage #186853 üzenetére

    "A Scarlett játékokat nem fogják lejátszani, nem lehet örökre a leggyengébb One-ra optimalizálni a játékokat."

    Hát akinek S/FAT van az kb. már fél-egy éve érezheti, hogy nem optimalizálnak túl sokat ezekre a konzolokra. Esik, ahogy puffan, és igazából a legtöbb játéknál előfordul az amit itt említettetek DigitalFoundry videót a Controllal kapcsolatban, beesik az fps és hát ez van vagy lesz változás (lehet addig végig is viszed) vagy nem. Nem törik magukat rajta már, vagy nem tudják megoldani egyszerűen. F_Peter amit mondott jelen esetben is ez van, legalább is én, mint One S felhasználó ezt érzem elég erősen. Nem, X-re "javított" változat van, hanem, maga OneX változat, az a bázis pont és onnan butítanak vissza, de ebben is vannak hibák bőven. Butított grafika mellett van egy csomó fps drop. (Van ahol azért odateszik magukat és látszik, hogy dolgoztak rajta pl. egy FH4, de még ott is megakad néha a szemem azon amit látok.)
    Én személy szerint most ezt megelégeltem és lecsaptam egy akciós Alzas OneX-re. Gari időt, plusz valamennyit kibír, ezt majd az MS meg a fejlesztők eldöntik a jövőben, addig is a next gen elején még lesz One-ra játék biztosan kis ideig, utána meg jöhet az új konzol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák