Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz parandroid #186773 üzenetére

    Én is megvettem végül és tegnap játszottam vele kb 4 órát. Bár miután pár napja megtudtam, h nem One X Enhanced játék, majdnem elengedtem. De tegnap túl sok volt a szabadidőm, így győzött a kíváncsiság.

    Pros: Tényleg elég hangulatos játék, főleg a második ligától, ahol már sokkal izgalmasabb versenyek vannak. A Junior Liga még nem sokban különbözik a FH-es Dirt versenyektől. Legtöbbször sima körözgetés, kevés ütközéssel. Utána viszont már jönnek a "viccesebb" pályák, ahol sokszor szembe/keresztbe találkoznak az autók egymással. Onnan indul az igazi roncsderbi hangulat, nagyon jó! :)
    A fizika is rendben van, érezni az autók súlyát, egy-egy ütközéssel tök jó láncreakciókat lehet elindítani. Bár néha indokolatlanul nehéz kipörgetni egy másik autót.
    Irányítás: nekem kb 2 perc alatt ráállt a kezem, szerintem eléggé közel áll a FH4-hez (Dirt versenyek - ahogy már korábban említettem)
    Kormánnyal is próbáltam, nem rossz, de a külső nézet miatt inkább maradok a kontrollernél.

    Cons: Nagyon sz*rul néz ki. Nyilván nem vártam FH4-es grafikát, de azt hittem, h legalább megközelít majd a FH2-es szintet. De sajnos közelében sincs annak sem. Én úgy próbáltam ezen segíteni, h 1 méterrel távolabb ültem a tévétől, de ez sem sokat segített. Nem értem, h miért nem kapott X-es feljavítást?! Legalább megduplázhatták volna a frame rate-et - ha már a grafikához nem is nyúlnak komolyabban.
    Hangok és zene: szörnyű mindkettő.

    Egyelőre nálam 6/10-es, de egy One X patchel simán lehetne 8-as is. Teljes áron szerintem felejtős, de később nagyon jó vétel lehet. Most pihentetem pár hétig, hátha közben megkapja a feljavítást.

    Ja! Valaki érdeklődött a multijáról. Teljesen rendben van egyelőre, kb 25-30 teli szervert találtam tegnap este. Nyomtam is pár kört, nagyon jó móka!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák