Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ozsvar

    tag

    válasz MasterMark #185652 üzenetére

    Ez volt az első gondolatom, mert egy általam gyártott utp volt az eredeti madzag. Aztán kipróbáltam gyári cat5e kábellel, és ugyanúgy kb. 10-ből 1x gigabites lett a link. Aztán szereztem komolyabb kábeleket is (cat6, árnyékolt, melóhelyen a termelésben használunk ilyet..), a box-ot kiműtöttem a TV mögül, konkrétan egy üres asztalon összedugtam a switch-el, de semmi javulás. Ez után próbálkoztam a wifi-vel. Ami tök jól működött, kivéve, amikor nekiállt beszaggatni. Akkor arra gondoltam, hogy adott játék szerverei rosszalkodnak. Mióta visszakötöttem kábelre, azóta megszűnt a lagg, és maradt a 100 megás sebesség.
    Ezért nem fogom garanciáztatni.
    Egy pillanatra elgondolkodtam, ugye PCI-E LAN/WLAN van a kütyüben, tehát ezek nem USB-s eszközök, ugye? Külső SSD-t használok, az csak nem kavar be..? (Bár a link próbák enélkül zajlottak.)

    Szerk.: port enegy saving nagyon-nagy ötlet (!), nem is olyan rég egyszer emiatt nagyot sz*am, ezért ez volt az első, amit lecsekkoltam.

    [ Szerkesztve ]

    "In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on."

Új hozzászólás Aktív témák