Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sugarforce

    őstag

    válasz Zoleee83 #131617 üzenetére

    Igen, csak Ő nem Magyarországról beszélt.
    Mondjuk, aki akarta, digitálisan a Wolf2-t már megvette megjelenés után, digitálisan több hétig ilyen 11 körül mozgott az ára, én is akkor vettem meg. Az pl. tipikusan olyan játék, amit többször végig fogok még vinni, csak az időgép induljon már el.
    Nyilván kell kis utánajárás gondolok itt postázásra de megéri.
    Na igen, csak sokaknak pont itt bukik el a használt lemez kereskedés. Ráadásul a befektetett idő/pénz nem feltétlen éri meg az idegszálakat, amivel az adás-vétel jár. Én azért is álltam le vele már egy jó ideje, mert sajnos egyre több a hülye, aki billentyűt ragad, regel hardverapróra és a hülyébbnél hülyébb kérdéseivel fáraszt, holott minden le van egyértelműen írva a hírdetésben. Ha le van minden egyeztetve, még akkor is rohangálni a postára, sorban állni, feladni, várni, stb. Majd utánajárni, keresgélni egyeztetni másokkal az új jáék miatt és kezdődik az egész elölről. Persze van, aki ezt örömmel végigviszi és szereti ezt csinálni, annak hajrá, de sokaknál itt bukik meg a dolog, nekem az a pár ezer ft nem ér annyit.

    Nem a konzolboltba kell bevinni,
    Teljesen egyetértek. Olyan szinten lehúzás, amit csinálnak. Persze azt is megértem, hogy nekik is élni kell valamiből, meg fizetni ezt-azt, meg azért némi haszon sem árt. Azért az elég röhej, hogy bemész az 576-ba, ott van a polcon a 3-4 hónapja megjelent AAA játék 15000Ft-ért, majd átballagsz a másik polchoz, ahol a használt lemezek vannak és ugyanaz a játék, ugyanaz a verzió!! 17000Ft-ért van kirakva. És nem egyedi esetről beszélek.

    [ Szerkesztve ]

  • #95558144

    törölt tag

    válasz Zoleee83 #131617 üzenetére

    Igen is, meg nem is.

    Az ilyen címeket nem teliáron kell megvenni (Wolfi pl.), hanem megvárni a 60%-os akciót, amit aztán lehómolva kb. 3500 forintért be is tudsz húzni, nulla utánajárással.

    Én nem szeretek tökölni a hirdetéssel, találkozásokkal, az olyan játék, ami nincs a radaromon, bőven megér 1-2 év múlva is, digitben fillérért.

    Az első wolfit most tavaly novemberben toltam végig, 1500 forintért vettem, nem is ért annál többet. Végigtoltam, tetszett, letöröltem, soha többet nem játszom vele.

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Zoleee83 #131617 üzenetére

    Az utóbbi időben akármit hirdettem, csak pofátlan ajánlatokat kaptam érte, vagy egyáltalán nem is volt rá reakció (Forzák, TR DefEd, pár Lego játék, Fallout4, szóval azért nem). Azt látom, mások hirdetéseiben, hogy mennyiért kéne, hogy menjen, meg egy csomó hirdetést, ahol nevetségesen drága, de jelentkező heteken-hónapokon keresztül nincs semmire. Igaz, ez Németország, nekem Mo-ra elküldeni nem éri meg, próbálkoztam azzal is, hazavittem pár játékot, kb feleannyiért mentek el, mint amennyiért használtan 'kellett' volna menniük, de akkor már odaadtam az első jelentkezőnek, aki elvitte egyben, mert már hónapok óta egy ismerősnél álltak, akit megkértem, hogy postázza majd el, ha lesz rá vevő. Ehhez a tortúrához képest az a papíron ~9k HUF, amit a konzolboltban adtak a két Forzáért, szinte nem is volt lehúzás. Hogy a játék nem érte meg a 70 EUR-s árat, az már az én hülyeségem, hogy ennyiért megvettem... Tanultam belőle. Megint. :DDD

    Urizen-nél van a pont, természetesen, nyilván én is ezt az elvet követem, csak nagy ritkán elcsábulok...

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák